نسخه کنسولی League of Legends به همراه نسخه موبایل این بازی تحت عنوان Wild Rift سال آینده راهی بازار می‌شوند. این خبر را استودیوی Riot Games منتشر کرد.

سازندگان بازی به این موضوع اشاره کردند که نسخه کنسولی League of Legends و نسخه موبایل پورت نسخه کامپیوترهای شخصی نخواهند بود. این بازی از اول برای این دو پلتفرم ساخته شده تا نسبت به سخت‌افزارهای مختلف توسعه داده شوند.

مطالب پیشنهادی

سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند که گرافیک نسخه کنسولی League of Legends و نسخه موبایل به خوبی با نسخه کامپیوترهای شخصی برابری می‌کند. بزرگ‌ترین تغییر هم سیستم کنترل بازی خواهد بود. مدت‌زمان بازی روی نسخه کنسولی و نسخه موبایل هم کوتاه‌تر از نسخه کامپیوترهای شخصی خواهد بود. هر مسابقه Wild Rift بین ۱۵ تا ۱۸ دقیقه طول می‌کشد. هر مسابقه نسخه کامپیوتر تقریبا دو برابر زمان بیشتر می‌خواهد.

نسخه کنسولی League of Legends

بازی League of Legends ازجمله بازی‌های محبوب سبک MOBA به‌حساب می‌آید که ۱۰ سال پیش برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار شد. این بازی میلیون‌ها طرفدار در سرتاسر دنیا دارد و مسابقات آن‌هم هرساله برگزار می‌شود. حالا نسخه موبایل و کنسولی این بازی می‌تواند جمع بازیکنان این بازی را بیشتر از قبل کند.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید