سونی باندل پلی استیشن 4 پرو را برای دث استرندینگ را معرفی کرد. این باندل در همان روز عرضه بازی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. قیمت باندل پلی استیشن 4 پرو دث استرندینگ ۳۹۹ دلار اعلام شده است.

سونی اعلام کرد که باندل پلی استیشن 4 پرو دث استرندینگ شامل یک کنسول با حافظه یک ترابایت می‌شود. همچنین کنترلر این باندل کاملا شخصی‌سازی شده طلایی رنگ است. این باندل شامل دیسک بلوری بازی هم می‌شود.

بدنه این کنسول مات طراحی شده و دو دست از BTها روی آن طراحی شده است. کنترلر به صورت شفاف ساخته شده تا شبیه به مکانی باشد که «بی‌بی» در آن نگهداری می‌شود.

با استفاده از باندل پلی استیشن 4 پرو دث استرندینگ می‌توانید این بازی را با کیفیت 4K داینامیک تجربه کنید و تجربه 4K بازی که به وسیله تکنولوژی Checkerboard به‌وجود آمده است را حس کنید. همچنین پشتیبانی بازی از HDR باعث می‌شود که کیفیت رنگ‌ها و پوشش رنگ‌های به نمایش درآمده بیشتر باشد.

این باندل با قیمت ۳۹۹ دلار راهی و از تاریخ ۱۷ آبان‌ماه راهی بازار می‌شود. این باندل می‌تواند تجربه شما از بازی را بهتر کند. در ادامه می‌توانید تصاویر باندل پلی استیشن 4 پرو دث استرندینگ را مشاهده کنید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید