شرکت «باندای نامکو» به همراه استودیوی بازی‌سازی «Tarsier Studios» بازی Little Nightmares II را معرفی کردند. بازی Little Nightmares II قرار است روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

بازی Little Nightmares II معرفی شد

بازی Little Nightmares II یک عنوان ماجراجویی با فضایی ترسناک و دلهره‌آور است که در آن در نقش «مونو» قرار می‌گیرید. او در دنیای قرار گرفته که از بین رفته است و خطرات مختلفی در آن وجود دارد. او به همراه قهرمان بازی قبل که «سیکس» نام داشت قصد دارد از این دنیا فرار کند. مونو حتی در برخی موارد به سیکس هم کمک می‌کند تا از سرنوشت تاریک و شوم خود فرار کند. بازیکنان باید از دنیایی فرار کنند که از داخل گندیده است. سرزمین‌های کثیف و عجیبی را مشاهده می‌کنید که در آن یکسری دکل مخابراتی وجود دارد. این دکل‌های مخابراتی موجب از بین رفتن تمدن شده‌اند. باید این دکل‌ها را از بین ببرید تا به منبع اتفاقات شیطانی بازی برسید. سیکس در این دنیا گرفتار شده و تنها امید او به مونو در از بین رفتن دکل‌های مخابراتی است. در بازی Little Nightmares II با کابوس‌های جدیدی مواجه می‌شوید.

در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را هم مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید