جدیدترین بازی موبایل نینتندو هم‌اکنون راهی بازار شده است و رکورد خوبی هم ثبت کرده است. رکورد دانلود ماریو کارت تور در روز اول به ۲۰ میلیون رسیده است. بازی ماریو کارت تور که هفته گذشته راهی بازار شد، در همان روز اول به رکورد ۲۰ میلیون دانلود روی اندروید و iOS دست پیدا کرد. رکورد دانلود ماریو کارت تور از رکورد دانلود پوکمون گو هم بیشتر بوده است و حتی این بازی عملکرد بهتری در مقایسه با دیگر بازی‌های موبایل نینتندو داشته است.

در حالی که این بازی توانسته است بازیکنان زیادی را جذب خود کند، ولی درآمد چندان شگفت‌انگیزی نداشت. درآمد این بازی در روز اول فقط یک میلیون دلار بوده است. درآمد روز اول سایر بازی‌های نینتندو خیلی از این بازی بیشتر بود. مثلا بازی Fire Emblem در روز اول چهار و نیم میلیون دلار فروش داشت و بازی سوپر ماریو ران هم به فروش چهار میلیون دلاری رسید.

یکی از دلایلی که باعث شده درآمد این بازی کم باشد، Season Pass ماهانه‌ای است که برای ماریو کارت تور در نظر گرفته شده است. این Season Pass ماهانه پنج دلار قیمت دارد. همچنین استفاده از بازی برای یک هفته رایگان بوده و این موضوع هم روی درآمد کم بازی در هفته اول تاثیر داشته است. انتظار می‌رود که درآمد این بازی از ماه آینده بیشتر شود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید