شرکت نینتندو پس از تاخیرهای فراوان بازی ماریو کارت تور را برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرد. بازی ماریو کارت تور در تاریخ سوم مهرماه برای گوشی‌های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. همچنین کاربران اندروید می‌توانند نسخه آزمایشی را برای گوشی‌های اندروید از هم‌اکنون دانلود کنند. نسخه آزمایشی فقط برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است.

ماریو کارت تور

نسخه آزمایشی بازی ماریو کارت تور ساختار بازی را به خوبی نشان می‌دهد. این بازی رایگان با پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. بازی کلی آیتم مختلف برای خرید دارد و پس از بازی کردن زیاد باید زمانی صبر کنید تا بتوانید دوباره بازی کنید. این ویژگی‌ها قبلا در بازی‌های موبایلی نینتندو مانند Fire Emblem Heroes و Dr. Mario World هم دیده شده بود. این احتمال وجود دارد که نینتندو با توجه به بازخوردهایی که از نسخه آزمایشی این بازی به‌دست می‌آورد، کمی ساختار بازی را تغییر دهد.

مطالب پیشنهادی
منبعThe Verge
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید