شرکت الکترونیک آرتز به همراه استودیوی بازی‌سازی ریسپاون بازی مدال افتخار جدید را با نام Medal of Honor: Above and Beyond را معرفی کردند. این بازی برای هدست واقعیت مجازی Oculus Rift ساخته شده و در سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود.

سازندگان درباره بازی Medal of Honor: Above and Beyond می‌گویند:

بازی مدال افتخار جدید که با نام Medal of Honor: Above and Beyond شناخته می‌شود، یک بازی اکشن خواهد بود که تجربه‌ای فوق‌العاده‌ای را روی هدست‌های واقعیت مجازی برای کاربران خلق می‌کنند. این بازی در جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد و بازیکنان در نقش یکی از افسران سازمان OSS یا Office of Strategic Services در اروپا قرار می‌گیرند. بازی یک تجربه تکنفره فوق‌العاده خواهد بود که بازیکنان در آن اتفاقات مهم جنگ جهانی دوم را در مکان‌های مختلف از جمله هوا، دریا و خشکی پشت سر می‌گذارند. هدست واقعیت مجازی Oculus Rift یک پلتفرم جدید برای مجموعه بازی‌های مدال افتخار خواهد بود و بازیکنان را با سبکی جدید از بازی کردن آشنا می‌کند. در این بازی به اروپای دهه ۴۰ میلادی خواهید رفت.

در بازی Medal of Honor: Above and Beyond می‌توانید محیط را به‌صورت ۳۶۰ درجه تجربه کنید. برای ساخت این بازی با سربازان قدیمی جنگ جهانی دوم صحبت شده است تا یک داستان دست اول زیبا برای نسل جدیدی از بازیکنان روایت شود.

مدال افتخار جدید که برای هدست واقعیت مجازی Oculus Rift ساخته می‌شود بخش چندنفره هم خواهد داشت. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید. تریلر مدال افتخار جدید اطلاعات جدیدی از این بازی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد و شما را با فضای بازی بیشتر آشنا می‌کند.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید