فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک همچنان کم فروش است و این هفته در جایگاه پنجم باکس آفیس در آمریکا قرار گرفت. این فیلم در آخر هفته گذشته تنها ۲۹٫۹ میلیون دلار در ۵۳ کشور مختلف فروش داشت. در حالی فروش ترمیناتور به ۲۰۰ میلیون دلار نزدیک می‌شود که این فیلم همچنان ضرر بزرگی برای شرکت‌های پارامونت، اسکای‌دنس و دیزنی به حساب می‌آید. فروش ترمیناتور باید به ۴۵۰ میلیون دلار برسد تا بتواند هزینه تولید را جبران کند. در غیر این صورت پیش بینی شده که ضرر ۱۰۰ میلیون دلاری متوجه استودیوی سازنده این فیلم شود.

فروش ترمیناتور در ۹۹ درصد کشورهای دنیا آغاز شده است. دیزنی وظیفه اکران خارج از آمریکای این فیلم را دارد و شرکت پارامونت هم آن را در داخل آمریکا اکران می‌کند. این فیلم در کشور ژاپن با فروش ۶ میلیون دلاری مواجه شد و در تایوان هم ۱٫۴ میلیون دلار فروش کرد. فروش این فیلم پس از گذشت ۱۰ روز در کشور چین به ۴۵ میلیون دلار رسید. فروش ترمیناتور در کشور کره جنوبی هم به ۱۴٫۹ میلیون دلار و در کشور انگلیس به ۸٫۳ میلیون دلار رسید.

فروش ترمیناتور

فیلم جدیدی که این هفته اکران شد «میدوی» نام دارد. فیلمی که توسط «رولاند امریش» ساخته شده و به جنگ جهانی دوم می‌پردازد. این فیلم در ۲۱ کشور مختلف اکران شد و به فروش ۲۱٫۵ میلیون دلاری رسیده است. با این حال هزینه ساخت این فیلم ۱۰۰ میلیون دلار بوده و باید ببینیم که فروش آن در هفته‌های آینده چقدر خواهد شد.

فیلم جوکر همچنان فروش خوبی را تجربه می‌کند. این فیلم هفته گذشته ۲۰ میلیون دلار دیگر در ۷۹ کشور دنیا فروش کرد. در حال حاضر فروش خارج از آمریکای این فیلم به ۶۷۱٫۲ میلیون دلار رسیده و فروش کل آن هم ۹۸۴٫۷ میلیون است. انتظار می‌رود که این فیلم در طول هفته‌های آینده به فروش یک میلیارد دلار برسد.

فیلم مالفیسنت: سردسته اهریمنان در ۵۷ کشور دنیا به فروش ۱۹٫۹ میلیون دلاری رسید. فروش خارج از آمریکای این فیلم به ۳۳۳ میلیون دلار رسیده است.

دکتر اسلیپ هم فیلم دیگر این هفته بود که توانست در ۶۸ کشور دنیا به فروش ۱۳ میلیون دلاری برسد.

فهرست کامل فیلم‌های پرفروش این هفته را می‌توانید در صفحه باکس آفیس گیکیطور ببینید.

منبعBoxOfficeMojo
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید