شاید بازی‌های چندنفره، تعداد بیشتری روی ایکس‌باکس وان داشته باشند، اما این روند در آینده تغییر خواهد کرد و بازی های تکنفره ایکس باکس بیشتر از قبل می‌شوند. به‌تازگی «فیل اسپنسر» رییس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت در توییتر به این موضوع اشاره کرد که بازی های تکنفره ایکس باکس بیشتر می‌شوند. او در جواب این سوال که آیا در سال‌های آینده بازی‌‌های تکنفره بیشتری برای ایکس باکس عرضه می‌شود گفت: «بله، می‌توانم این موضوع را تایید کنم که بازی های تکنفره ایکس باکس بیشتر می‌شوند.»

البته اسپنسر اعلام نکرد که چند بازی تکنفره برای ایکس باکس در حال توسعه است. مایکروسافت در دو سال گذشته استودیوهای بازی‌سازی مختلفی خریداری یا تاسیس کرد تا بتواند بازی‌های بیشتری برای پلتفرم ایکس باکس و کامپیوتر راهی بازار کند. قطعا این استودیوها روی بازی‌های داستانی و تکنفره بیشتری کار می‌کنند. اسپنسر گفت:«تعداد زیادی از تیم‌های ما در حال ساخت بازی تکنفره برای ایکس باکس هستند و روی این موضوع تمرکز کرده‌اند. ما قطعا این مسیر را ادامه می‌دهیم.»

بازی های تکنفره ایکس باکس بیشتر می‌شوند

اسپسنر مشخص نکرد که بازی‌های تکنفره ایکس باکس انحصاری خواهند بود یا خیر. تا همین چند ماه آینده کلی بازی تکنفره برای این کنسول منتشر می‌شود. از بین این بازی‌ها می‌توان به Star Wars Jedi: Fallen Order و Control اشاره کرد. این بازی‌ها بخش چندنفره ندارند و کاملا تکنفره بازی می‌شوند.

در حال حاضر مایکروسافت استودیو‌های 343Industries ،Compulsion Games ،Ninja Theory ،PlayGroud Games ،The Coalition ،Double Fine ،Obsidian Entertainment و InXile Entertainment را در اختیار دارد.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید