مسابقه فینال مورتال کمبت 11 در مسابقات EVO 2019 برگزار شد. افرادی که به مسابفه قبنال مورتال کمبت 11 رسیدند، «سانیک فاکس» (SonicFox) و «دراگون» (Dragon) بودند. این دو نفر با شخصیت‌های «کسی کیج» و «ستریان» بازی کردند که در آخر سانیک فاکس که با کسی کیج بازی می‌کرد، توانست دراگون و ستریان را شکست دهد و به قهرمان این دوره از مسابفات مورتال کمبت ۱۱ تبدیل شود. در ادامه می‌توانید ویدیوی کامل مسابقه فینال مورتال کمبت ۱۱ بین سانیک فاکس و دراگون را ببینید:

سانیک فاکس متوسط سال ۱۹۹۸ است و ۲۱ سال دارد. او از سال ۲۰۱۱ تا امروز در مسابقات بازی‌‌های مبارزه‌ای شرکت کرده است. او تاکنون پنج بار در مسابقات EVO یا Evolution Championship Series قهرمان شده است. تا سال ۲۰۱۹ پیش‌بینی شده بود که ثروت او به ۶۰۰ هزار دلار می‌رسد. او در سال ۲۰۱۸ به‌عنوان بهترین ورزشکار بازی‌های eSport یا ورزش‌های الکترونیکی هم تبدیل شد.

سونیک فاکس در مسابقه فینال مورتال کمبت 11

سانیک فاکس اولین بار در بازی Injustice: Gods Among Us در سال ۲۰۱۴ قهرمان شد. او در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ توانست قهرمان بازی Mortal Kombat X شود. البته او تمرکز خودش را مدتی روی بازی Dragon Ball FighterZ گذاشت و توانست قهرمان این بازی در سال ۲۰۱۸ شود. با این حال او امسال در بازی مورتال کمبت ۱۱ شرکت کرد و اول شد. کل جایزه در نظر گرفته شده برای مسابقات امسال ۲۰۰ هزار دلار بود. برنده قسمت‌های مختلف ۵۰ هزار دلار دریافت کردند.


منبع: Kotaku

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید