چند ماه پیش مشخص شده بود که سیندل در مورتاک کمبت 11 حضور دارد. امروز تریلر گیم پلی این شخصیت منتشر شد که می‌توانید آن را مشاهده کنید. در این تریلر سیندل در مورتال کمبت 11 ظاهر کاملا جدیدی دارد. سیندل در مورتال کمبت 11 به عنوان چهارمین شخصیت جدیدی به حساب می‌آید که در قالب DLC به این بازی اضافه می‌شود.

سیندل ملکه سابق Edenia بوده و مادر کیتانا هم و همسر سابق شائوکان به حساب می‌آید. بازگشت او به مرتال کمبت 11 قطعا برای بسیاری از علاقه‌مندان جذاب خواهد بود.

سیندل در مورتال کمبت 11

سیندل در مورتال کمبت 11 از چند روز دیگر در دسترس خواهد بود. افرادی که Kombat Pack یا همان Season Pass بازی را خریداری کرده باشند، می‌توانند با این شخصیت بازی کنند. البته این شخصیت یک هفته زودتر در اختیار این گروه از کاربران قرار می‌گیرد. اگر Kombat Pack را خریداری نکرده‌ باشید، باید یک هفته صبر کنید و آن را جداگانه بخرید.

با معرفی سیندل در مورتال کمبت 11، تنها دو شخصیت دیگر باقی مانده که در طول ماه‌های آینده به بازی اضافه می‌شوند. دو شخصیت جوکر و اسپاون که در سال ۲۰۲۰ به بازی مورتال کمبت 11 اضافه خواهند شد. چند ماه پیش هم شخصیت ترمیناتور به این بازی اضافه شده بود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید