مراحل ساخت فیلم مورتال کمبت با سرعت در حال پیش‌روی است. امروز هم لیست هنرپیشه های فیلم مورتال کمبت کامل‌تر شدند و بازیگران برخی دیگر از شخصیت‌ها مشخص شدند. بر اساس گزارشی که وب‌سایت Hollywood Reporter منتشر کرده، هنرپیشه شخصیت‌های «لو کنگ»، «رِیدِن»، «ملینا» و «جکس» مشخص شده‌اند. هنرپیشه های فیلم مورتال کمبت با مشخص شدن این افراد هیجان‌انگیزتر از قبل شده‌اند.

هنرپیشه لو کنگ، «لودی لین» خواهد بود که در فیلم «پاور رنجرز» نقش «زک» را ایفا کرده بود. «مکاد بروکس» هم که در سریال «سوپرگرل» بازی کرده بود هنرپیشه جکس خواهد بود. «تادانابو آسانو» هم که در فیلم «ثور: دنیای تاریک» بازی کرده بود در نقش رِیدِن قرار گرفته است. در ادامه مشخص شد که «سی‌سی استرینگر» هم قرار است نقش شخصیت ملینا را بازی کند.

هنرپیشه های فیلم مورتال کمبت

قبلا هم مشخص شده بود که «جو تسلیم» هم یکی دیگر از هنرپیشه‌ های قیلم مورتال کمبت خواهد بود. او قرار است نقش «ساب-زیرو» را بازی کند. سازندگان فیلم اعلام‌ کرده‌اند که این فیلم با درجه سنی بالا ۱۷ سال ساخته می‌شود و حتی فیتالیتی هم در آن وجود خواهد داشت.

فیلم مورتال کمبت در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود و گفته شده که فیلم‌برداری آن هم در کشور استرالیا انجام می‌شود.

منبعGameInformer
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید