استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ سازنده بازی The Last of Us Part 2 روی یک بازی چندنفره کار می‌کند. بازی چندنفره ناتی داگ از آن پروژه‌های معرفی نشده‌ای است که به نظر می‌رسد روند تولید را پشت سر می‌گذارد. بر اساس لیست کاری جدیدی که منتشر شده برای ساخت بازی چندنفره ناتی داگ به یک برنامه‌نویس سیستم‌های آنلاین نیاز است. این فرد به تیم ساخت بازی چندنفره ناتی داگ در شهر سنتا مونیکا اضافه می‌شود.

خبر بازی چندنفره ناتی داگ در حالی منتشر می‌شود که بازی The Last of Us 2 در خرداد ماه سال ۹۹ راهی بازار می‌شود و بخش چندنفره هم ندارد. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که دلیل تاخیر بازی پولیش بیشتر و بالا بردن کیفیت بازی بوده است.

بازی چندنفره ناتی داگ

حذف بخش چندنفره از بازی The Last of Us 2 برای برخی طرفداران بازی عجیب بود، چرا که قسمت اول با بخش چندنفره راهی بازار شده بود. ناتی داگ اعلام کرده که بخش تک‌نفره بازی The Last of Us 2 یکی از بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین پروژه‌های این استودیوی بازی‌سازی بوده است.

خبر بازی چندنفره ناتی داگ از این نظر جالب توجه است که کنسول پلی استیشن 5 هم در اواخر سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. تقریبا یک سال تا عرضه این کنسول جدید فاصله داریم و The Last of US 2 هم در فاصله چند ماه تا عرضه این کنسول برای پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود. این احتمال وجود دارد که یک نسخه با کیفیت‌تر از این بازی برای PS5 هم منتشر شود.

هنوز اطلاعات بیشتری از بازی جدید تاتی داگ منتشر نشده و نمی‌دانیم برای چه پلتفرمی راهی بازار می‌شود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید