الکترونیک آرتز در نمایشگاه گیمزکام اولین گیم‌ پلی Need for Speed Heat را منتشر کرد. در کنار نمایش گیم‌ پلی Need for Speed Heat از اپلیکیشن موبایل Need for Speed: Heat Studio هم رونمایی شد. این اپلیکیشن از هم اکنون در اختیار بازیکنان قرار گرفته و می‌توانند اتومبیل دلخواه خود را به وسیله آن شخصی‌سازی کنند. در زمان انتشار بازی هم می‌توانند اتومبیلی را که در این اپلیکیشن طراحی کرده‌اند به بازی اصلی منتقل کنند.

گیم‌ پلی Need for Speed Heat

در گیم‌ پلی Need for Speed Heat مشخص شد که بازیکنان در شهری به نام Palm City حضور دارند. بازی به‌صورت Open-World طراحی شده و بازیکنان می‌توانند در همه جای شهر مسابقه بدهند. در طول روز بازیکنان باید چالش‌هایی به نام Speedhunters Showdown را به‌پایان برسانند. با به‌پایان رساندن این چالش‌ها پولی به‌دست می‌آورید که به‌وسیله آن می‌توانید اتومبیل خود را قوی‌تر کنید. در شب هم باید برای خود اعتبار کسب کنید. در مسابقه‌های زیرزمینی شرکت خواهید کرد و از دست پلیس فرار می‌کنید. خیابان‌ها در شب بسیار خطرناک هستند و پلیس در همه جای آن در کمین است. قسمت جدید مجموعه بازی‌های Need for Speed در آبان ماه برای ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی Need for Speed Heat را مشاهده کنید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید