استودیوی بازی‌سازی Ghost Games به همراه شرکت الکترونیک آرتز بازی Need for Speed Heat را معرفی کردند. این بازی در تاریخ ۱۷ آبان ماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. اگر اشتراک EA Access یا EA Origins را داشته باشید، می‌توانید این بازی را در تاریخ ۱۴ آبان ماه بازی کنید. در ادامه می‌توانید تریلر بازی Need for Speed Heat را مشاهده کنید.

بازی Open-World است در شهری به نام Palm City رخ می‌دهد. در این شهر راننده‌‌های مختلفی وجود دارند که می‌خواهند به شهرت برسند. امکان شخصی‌سازی اتومبیل‌ها وجود دارد هر اتومبیلی را می‌توان به یک اتومبیل سوپر اسپرت تبدیل کرد. بازیکنان در شب راهی مسابقات مختلف می‌شوند تا بتوانند میزان مشخصی REP به‌دست بیاورند. تعقیب و گریز از دست پلیس هم همچنان در بازی دیده می‌شود. جاده‌‌ها خطرناک هستند و همیشه پلیس در کمین. بازیکنان می‌توانند در بازی Need for Speed Heat کاراژ خود را هم درست کنند. در این گاراژ می‌توانید اتومبیلی درست کنید که در رویاهای خود می‌دیدید.

بازی Need for Speed Heat معرفی شد

با پیش‌خرید نسخه استاندارد Need for Speed Heat به یک اتومبیل Mitsubishi Evolution X دسترسی خواهید داشت. با پیش‌خرید نسخه دلوکس بازی هم سه اتومبیل BMW i8 Coupe، Mercedes C63 AMG Coupe و Chevrolet Corvette Grand Sport را در اختیار می‌گیرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید