بازی Need for Speed Heat چند روز پیش رسما معرفی شد. امروز مشخص شد که Loot Box در بازی Need for Speed Heat وجود ندارد و این بازی دیگر یک «اسلات ماشین» نیست!

چه چیزی باعث می‌شود که به سمت بازی NFS جدید بروید؟ قطعا اتومبیل‌های پرسرعت. موسیقی‌های هیجان‌انگیز؟ این هم دلیل خوبی است. با این حال این بازی مسیر درستی هم در پیش گرفته و سعی کرده رفتار خود را هم اصلاح کند. به‌طور مثال Loot Box در Need for Speed Heat وجود ندارد و قرار نیست به سبک «اسلات ماشین‌» به بازیکنان آیتم‌های مختلف بدهد. در بازی Need for Speed Payback به این دلیل موردتنفر بازیکنان قرار گرفت که قطعات اتومبیل‌ها و لوازم موردنیاز برای ارتقا آن‌ها توسط لوت باکس‌ها و اسلات ماشین‌ها در اختیار بازیکنان قرار می‌گرفت.

Loot Box در Need for Speed Heat

در گفت‌وگویی که میان سازندگان بازی و بازیکنان در ردیت شکل گرفت، مشخص شد که دیگر هیچ‌چیز شانسی در قالب لوت باکس به بازیکنان داده نمی‌شود و هیچ مکانیک شانسی هم در بازی طراحی نشده است. به‌جای Loot Box در Need for Speed Heat یکسری DLC عرضه می‌شود. اتومبیل‌ها و سایر آیتم‌ها در این بازی به‌صورت DLC به فروش می‌رسد. کنار گذاشتن Loot Box و آیتم‌های شانسی در بازی Need for Speed جدید در حالی اتفاق افتاده که الکترونیک آرتز این سیستم را در مجموعه بازی‌های فیفا و قسمت FIFA Ultimate Team ادامه می‌دهد و حتی از آن دفاع هم می‌کند. این سیستم یک‌بار دیگر در بازی Star Wars: Battlefront 2 هم سروصدا به راه انداخته بود و باعث نارضایتی کاربران شده بود.

با این حال این شرکت تصمیم گرفته که در بازی نید فور اسپید جدید خبری از لوت باکس نباشد. این بازی در مهرماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید