خبر حضور «نیل پاتریک هریس» در «ماتریکس 4»، برای دوستداران مجموعه فیلم‌های «ماتریکس» بسیار جالب‌توجه بود. این بازیگر که ببش از هرچیز با ایفای نقش در سریال «آشنایی با مادر» شناخته می‌شود، به «کیانو ریوز» پیوست که قرار است در نقش کاراکترهای قبلی خود ظاهر شوند؛‌ از دیگر بازیگرانی که به‌صورت قطعی در جدیدترین فیلم مجموعه «ماتریکس» حضور خواهند داشت، می‌توان به «یحیی عبدالمتین دوم» اشاره کرد که عهده‌دار یکی از نقش‌های اصلی فیلم خواهد بود.

هنوز اطلاعاتی از جزییات داستان و طرح فیلم‌نامه به‌دست نیامده است؛ درحالی‌که شایعات به حضور یک مورفئوس در این فیلم اشاره دارند، هیچ‌کدام از منابع خبری نزدیک به تیم تولید، حضور «نیل پاتریک هریس» در «ماتریکس 4» را برای ایفای این نقش تایید نکرده‌اند.

در ماه آگوست سال جاری، کمپانی برادران وارنر رسما اعلام کرد که چهارمین فیلم از مجموعه «ماتریکس» ساخته خواهد شد؛‌ خبر حضور مجدد کیانو ریوز و کری آن ماس در نقش‌های قبلی و شروع فعالیت‌های لانا واچوفسکی برای نگارش فیلمنامه و کارگردانی‌ هم در همان زمان اعلام شد. الکساندر همن و دیوید میچل برای نوشتن فیلم‌نامه با واچوفسکی همکاری خواهند کرد. انتظار می‌رود که مراحل تولید این فیلم از سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز شود.

در سال‌های اخیر، کمپانی برادران وارنر به دنبال فرصتی بود که با فیلمی جدید به جهان ماتریکس بازگردد، اما قوانین حاکم بر حقوق تالیف اثر، پیشرفت این فرایند را کند کرده بود. با توجه به حضور و موفقیت کیانو ریوز در تابستان گذشته، با دو فیلم «جان ویک ۳» و «داستان اسباب‌بازی ۴» که توانستند هم از لحاظ تجاری و هم از لحاظ جذب مخاطب عالی عمل کنند، دیگر وقت آن است که او را برای حضور در پروژه‌ای متفاوت با فیلم‌نامه‌ای احتمالا پیچیده ببینیم.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید