آخرین هفته آخرین ماه آخرین پاییز قرن یکی از بهترین هفته‌ها در دنیای بازی‌های موبایل بود. بازی‌های فوق‌العاده‌ای به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند و یکی دو مورد از بازی‌هایی که ماه‌ها منتظر آن‌ها بودیم هم منتشر شدند. این هفته بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر ماه را با هم مرور می‌کنیم و خوب است بدانید این هفته بازی‌های جذاب زیادی به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند که باید آن‌ها را امتحان کنید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر

بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر - ۱

The Procession to Calvary

اصطلاح «Python-esque» یا شبه پایتون این روزها خیلی رد و بدل می‌شود، اما به نظر من برای هیچ گزینه‌ای به اندازه بازی The Procession to Calvary مناسب نیست! این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر است، تولید «جو ریچاردسون» (Joe Richardson) و یک بازی شگفت‌انگیز اشاره و کلیک است (point-and-click) که درست بعد از جنگ‌های مقدس اتفاق میفتد. پس‌زمینه بازی از آثار هنری دوره رنسانس گرفته شده و موسیقی بازی از آثار آهنگسازان کلاسیک نمونه‌برداری شده است و همه‌جا طنز و شوخی وجود دارد.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر - ۲

Orwell’s Animal Farm

تا به حال به این فکر کردید اگر در یک انقلاب کمونیستی در مزرعه «مانور» باشید چه کارهایی را متفاوت از ناپلئون و هم‌رزمان خوک او انجام می‌دادید؟ منم نمی‌دانم! با این حال یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر ، بازی مزرعه حیوانات اورول است که یک بازی تعاملی جذاب و بسیار زیباست که از داستان «مزرعه حیوانات» الهام گرفته شده و به شما این فرصت را می‌دهد تا ببینید آیا قدرت واقعا باعث فساد می‌شود یا نه!

بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر - ۳

Forager

بازی Forager یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر است که از یک بازی کلاسیک به یک گیم‌جم و حالا به یه بازی غنی و مدرن تبدیل شده است. این بازی یک عشق واقعی است، در این بازی شما در یک جزیره کوچک در حال جستجوی غذا هستید و وسایل مختلف می‌سازید و به تدریج به مواردی که می‌توانید بسازید،‌ اضافه می‌کنید و قلمرو خود را گسترش می‌دهید. به لطف رویکرد قابل دسترس و ساده‌اش، این عنوان یک بازی موبایل کامل و عالی است که دانلود آن را توصیه می‌کنیم.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر - ۴

League of Legends: Wild Rift

اگرچه این بازی هنوز به طور کامل و برای تمام کشورها منتشر نشده، اما یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر است که در سراسر اروپا با نسخه آزمایشی رایگان در دسترس قرار گرفته است. تا اینجا نقدها و نظراتی که به اولین اسپین‌آف بازی کلاسیک MOBA (بازی میدان نبرد چند نفره آنلاین) ساخت کمپانی Riot Games وارد شده خوب و مثبت بوده است. اما افسوس باید کمی صبر کنیم تا در ایران هم بشود این بازی را دانلود کرد.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر - ۵

Drawn to Life: Two Realms

با گذشت یک دهه کامل از آخرین بازی Drawn to Life، یکی دیگر از این بازی‌ها به عنوان یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر و با نام Drawn to Life: Two Realms به مارکت بازی‌های موبایل عرضه شده است. این بازی هم از همان سبک و سیاق بازی‌های قبلی پیروی می‌کند تا بتوانید تجربه خود را شخصی‌سازی کنید. این بازی در موبایل نصف نسخه‌های دیگر قیمت دارد.

نظر شما درباره بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر ماه چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید