آخرین هفته پاییز، هفته بزرگ و خوبی برای طرفداران بازی‌های موبایل است. بازی‌های جذابی عرضه شدند، بازی‌های محبوب به‌روزرسانی شدند و نسخه‌های جدیدی از آن‌ها عرضه شد و همه‌چیز برای شروع یک هفته پرهیجان حاضر است. این هفته بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان ماه را با هم مرور می‌کنیم و جالب است بدانید یکی از بازی‌های جذاب این هفته که نسخه قبلی آن را می‌شناسید و درباره بیماری‌های همه‌گیر جهانی بود، همزمان با واکسن کووید-۱۹ به مارکت بازی‌های موبایل عرضه شد.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان ماه

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اندروید - ۱

A3: Still Alive

همه برای رهایی از مشغله‌ها و دغدغه‌های دنیا به یک راه حل نیاز دارند. در مورد بازی A3: Still Alive که یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین گسترده و رایگان است و یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان هم هست، این راه حل برای خروج از دنیای پر هیاهوی فعلی، گیم‌پلی جذابی است که می‌تواند جنگ سلطنتی بزرگ‌تر و جذاب‌تر از World of Warcraft را به تصویر بکشد. تعداد زیادی حمله و غارت هم در این بازی وجود دارد که برای علاقمندان بازی‌های نقش‌آفرینی هیجان‌انگیز خواهد بود.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اندروید - ۲

Pitch Black: A Detective’s Demise

بودجه گرافیکی بازی Pitch Black: A Detective’s Demise عملا صفر است! در عوض، توسعه‌دهنده این بازی یعنی Purple Jam همه چیز را به داستان و طراحی صوتی بازی اختصاص داده است و در نتیجه شاهد بازی پلیسی نوآورانه‌ای هستیم که در منطقه ۵ خیالی و آینده‌نگرانه و خیابان‌های مرکز شهر Dusklight اتفاق میفتد و یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان است.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اندروید - ۳

MO: Astray

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان ، بازی MO: Astray یک بازی معمایی پلتفرمر (سکوبازی) از استودیوی بازی‌سازی Rayark است. این استودیوی بازی‌سازی مسئول ساخت بازی‌های ریتمیک و اکشنی مثل Deemo و Cytus بوده است. این بازی سبک و سیاق و ژانر متفاوتی دارد، اما به نظر می‌رسد تیم از پس این بازی به خوبی برآمده است. در این بازی به عنوان یک شخصیت حباب‌گونه جذاب بازی می‌کنید که در یک آزمایشگاه متروکه به دنبال جواب سوال‌هایش می‌گردد.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اندروید - ۴

Plague Inc: The Cure

وقتی درباره زمان‌بندی خوب صحبت می‌کنیم، دقیقا منظورمان عرضه یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان است. در هفته‌ای که گذشت، شرکت Pfizer واکسن ۹۰ درصد موثر کووید-۱۹ را معرفی کرد. در همین هفته توسعه‌دهنده بازی‌های موبایلی، استودیوی بازی‌سازی Ndemic بازی جذابی را معرفی کرد که گیمرها مدت‌ها بود منتظر انتشار آن بودند. بازی Plague Inc. را یادتان هست؟ این هفته نسخه The Cure یا «درمان» این بازی منتشر شد. این نسخه گیم‌پلی بازی قبلی را دور می‌زند و شما را به چالش می‌کشد تا یک پاتوژن کشنده را منتشر نکنید و از گسترش آن جلوگیری کنید و دوباره آن را به دنیایی ویروسی که از آن آمده بود برگردانید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اندروید - ۵

Warpath

بازی Warpath از استودیوی بازی‌سازی Lilith Games، یک بازی استراتژیک واقعی جایگزین جنگ جهانی دوم است که در آن دشمن شما جناح Raven است که شستشوی مغزی داده شده و به نظر می‌رسد نیروهای آلمانی به اندازه کافی نگران این حزب نیستند. این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان است، با نسخه بتای در دسترس است و اگر آن را دانلود کنید، می‌توانید در رویداد Attack Raven شرکت کنید و جوایز جذابی دریافت کنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اندروید - ۶

Shadow Fight Arena

کاری که توسعه‌دهندگان و بازی‌سازها با موبایل انجام می‌دهند، حیرت‌انگیز است. بازی Shadow Fight Arena یک بازی مبارزه‌ای و جنگی نفر به نفر خیره‌کننده است. در این بازی در یک تیم سه‌نفره از جنگجویان بازی خواهید کرد و به صورت آنلاین با بازیکنان دیگر وارد جنگ می‌شوید. از این جنگ چه عایدتان می‌شود؟ غارت! البته از منابع و تسلیحاتی که غارت می‌کنید باید در جنگ‌های دیگر استفاده کنید. این بازی رایگان است و بهتر است همین امروز آن را دانلود کنید و از آخرین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان لذت ببرید.

نظرات خود را درباره بازی های جدید اندروید هفته چهارم آبان با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید