به آخرین اسفند و آخرین زمستان سده ۱۳۰۰ رسیدیم. زمستانی که هنوز با کرونا درگیر هستیم! با این حال زندگی همه ما تغییر کرده و همه به زندگی با این بیماری عادت کردند و دغدغه جدید همه مردم در دنیا واکسیناسیون برای جلوگیری از این بیماری است. دنیای بازی‌ها اما تحت تاثیر این بیماری نبود و این هفته هم یکی از بهترین هفته‌ها در دنیای بازی‌های موبایل را شاهد بودیم. بازی‌های فوق‌العاده‌ای به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند و البته تعداد بازی‌ها آنقدر که باید و شاید زیاد نبود. این هفته بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند را با هم مرور می‌کنیم و خوب است بدانید این هفته بازی‌های جذاب زیادی به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند که باید آن‌ها را امتحان کنید.

با ما همراه باشید!

ارزان‌ترین و راحت‌ترین مکان برای گیمر شدن، گوشی موبایلی است که در دست گرفتید و این مقاله را با آن می‌خوانید. اکثر بازی‌های موبایل رایگان هستند و آن‌هایی که رایگان نیستند، به طور قابل توجهی ارزان‌تر از بازی‌های رایانه‌ای و حتی کنسول‌ها هستند.

معرفی بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند

بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند - ۱

Slice Knight

بعد از این همه فعالیت در دنیای بازی‌های موبایل، تا به حال چیزی شبیه Slice Knight ندیده بودیم و بازی نکرده بودیم. البته مطمئنیم مخاطبین باهوش ما می‌توانند چند بازی شبیه این مورد را نام ببرند. در این بازی به عنوان یک ماجراجو بازی می‌کنید که دائما با سلاحی در دست می‌چرخد. این سلاح با شکستن جعبه‌های باز تغییر می‌کند. گاهی بهتر می‌شود، گاهی بدتر می‌شود. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند - ۲

Hero Craft

در واقع HeroCraft یک توسعه‌دهنده است. یکی از آن خوب‌ها با سابقه‌ای طولانی در تجارت و بازی‌های بسیار خوبی که زیر اسم این توسعه‌دهنده به مارکت بازی‌های موبایل عرضه شده‌اند. این اسم نباید با اسم بازی Hero Craft که یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند است، اشتباه گرفته شود. این بازی یک نقش‌آفرینی جدید سه‌بعدی خزنده در سیاه‌چاله‌هاست که سبک و زیبایی‌شناسی آن مربوط به دوره PlayStation است. این بازی تا حدی خشن به نظر می‌رسد، اما به طور بالقوه بسیار سرگرم‌کننده است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند - ۳

Ghost Sync

وقتی اسم Kemco وسط باشد، دقیقا می‌دانید چه چیزی در انتظارتان خواهد بود. آخرین بازی جذاب تولید این استودیوی بازی‌سازی، Ghost Sync، یکی دیگر از بازی‌های نقش‌آفرینی زیبا و رنگارنگ است که شخصیت‌های انیمیشنی و استعاره‌های خیالی و تخیلی دارد. این بار این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند است، در دنیایی مملو از جانوران شیطانی است. یکی از این جانوران، یکی از آن دیوهای غیر شیطانی، روح یک مرد جوان را دارد و از اینجاست که ماجراجویی آغاز می‌شود.

بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند - ۴

Doodle Dash

بازی Doodle Dash یک رانر بی‌پایان است که یک شخصیت خطی دارد. هیچ‌چیز جدیدی در این نوع بازی‌ها وجود ندارد، اما این بازی جذاب و کژوال از استودیوی بازی‌سازی Ghostfall Studios می‌تواند یک گزینه کاملا جدید روی میز بگذارد و یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند را به ارمغان بیاورد. این بازی از سبک هنری خاص و طراحی‌های دست‌ساز و بی‌نقصی بهره می‌برد که پر از جزئیات و تخیل است. ظاهرا ساخت این بازی زمان زیادی طول کشیده، اما قطعا ارزش هر ثانیه‌اش را داشته است.

نظر شما درباره بازی های جدید اندروید هفته اول اسفند چیست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید