اولین هفته آخرین ماه پاییز، هفته بزرگ و خوبی برای طرفداران بازی‌های موبایل است. بازی‌های جذابی عرضه شدند، بازی‌های محبوب به‌روزرسانی شدند و نسخه‌های جدیدی از آن‌ها عرضه شد و همه‌چیز برای شروع یک هفته پرهیجان حاضر است. این هفته بازی های جدید اندروید هفته اول آذر ماه را با هم مرور می‌کنیم و خوب است بدانید این هفته بازی‌های جذاب زیادی به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند که باید آن‌ها را امتحان کنید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته اول آذر

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۱

Bridge Constructor: The Walking Dead

به دنبال موفقیت بازی Bridge Constructor: Portal، استودیوی بازی‌سازی Headup شگفتی دیگری خلق کرده که از نسخه قبلی هم موفق‌تر و بهتر است. بازی Bridge Constructor: The Walking Dead یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول آذر است و در این بازی شما باید پل و سازه‌های دیگر را بسازید تا جلوی زامبی‌های مخوف را بگیرید، آن‌ها را بکشید و از چنگ آن‌ها فرار کنید.

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۲

Star Wars: Starfighter Missions

بازی Star Wars: Starfighter Missions یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول آذر و یک بازی نقش‌آفرینی فوق‌العاده است و نبردهایی بی‌نظیر و نمادین از مجموعه افسانه‌ای و علمی تخیلی «جنگ ستارگان» دارد؛ نبردهایی که احتمالا جزو آخرین گزینه‌هایی بوده که از سمت استودیوی بازی‌سازی به بازی اضافه شده و واقعا گل کاشته است. در این بازی درباره مرگ ستاره‌های بازی و هشدار C3PO موضوعاتی خواهید دانست. متاسفانه این بازی در حال حاضر فقط در جنوب شرقی آسیا در دسترس است، اما به زودی در تمام جهان عرضه خواهد شد.

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۳

King of Worlds

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول آذر ، بازی King of Worlds، یک بازی استراتژی استاندارد با مولفه‌های شهرسازی، تشکیل اتحاد و شخصیت‌های مختلف تاریخی در دنیای واقعی است. اما این بازی یک پیچیدگی جذاب دارد. گیم‌پلی بازی را در ۶۰ ثانیه می‌توانید یاد بگیرید، در عرض ۲۴ ساعت می‌توانید منطقه را تسخیر کنید، تمام سربازان را در عرض ۴۸ ساعت آماده کنید و در عرض ۷۲ ساعت قوی‌ترین اتحاد ممکن را تشکیل دهید.

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۴

The First Tree

بازی «اولین درخت» در نگاه اول کمی شبیه بازی «پناهگاه» (Shelter) به نظر می‌رسد. یک بازی اکشن ماجراجویی که در آن به عنوان یک روباه بازی می‌کنید. با این حال، روباه بودن فقط استعاره است. در حالی که به عنوان روباه ماده به دنبال توله‌های خود می‌روید، باید با پدر خود آشتی می‌کنید و در مسیر رسیدن به اهداف بازی، معماهای ساده و جذابی را حل کنید. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول آذر است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۵

The Bonfire 2: Uncharted Shores

بازی The Bonfire 2: Uncharted Shores حس و حال و تنظیماتی شبیه به بازی Northgard دارد. در این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول آذر است، فرماندهی گروهی را در دست دارید که خود را در منطقه‌ای ناآشنا می‌بینند و سعی می‌کنند از طریق کشاورزی، کاردستی، جنگ و غیره برای خود زندگی بسازند. همه این‌ها در حالی است که باید در برابر هیولاهایی که شب از مخفی‌گاه‌های خود بیرون می‌آیند، مقابله کنید.

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۶

Tomb Toad

بازی Tomb Toad، تولید استودیوی بازی‌سازی Cresent Moon Games یک بازی سیاهچاله‌ای است که در آن به جای قهرمان، جهان را کنترل خواهید کرد. این بازی از مکانیک مبتنی بر حرکت و شیب استفاده می‌کند و شما با حرکت دادن گوشی خود و چرخاند آن باید از سیاه‌چاله‌ها خارج شوید. در این فرآیند شما باید هیولاها را بکشید، صندوقچه‌ها را غارت کنید و بتوانید راه خروج را پیدا کنید. جذابیت بازی این است که برای تمام این کارها لازم نیست حتی یک دکمه را فشار دهید یا صفحه را لمس کنید.

بازی های جدید اندروید هفته اول آذر - ۷

Slide Shift

آخرین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته اول آذر ، بازی Slide Shift دنباله بازی Odie’s Dimension است که توسط استودیوی بازی‌سازی Dream Tech ساخته شده است. این بازی معمایی، فصل‌ها، فهرست مطالب و محتوای خود را از بازی Monument Valley می‌گیرد. این بار گیم‌پلی بازی به مراتب ساده‌تر است و فقط باید انگشت خود را روی صفحه بکشید تا نقطه را به چپ و راست بکشید و تا جایی که می‌توانید از موانع سر راهتان جان سالم به در ببرید.

نظر شما درباره بازی های جدید اندروید هفته اول آذر چیست؟ این بازی‌ها را دانلود کنید و نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید