بعضی اوقات بهتر است همه چیز ساده باشد. بازی‌هایی این که هفته به عنوان بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند معرفی می‌کنیم، اغلب بازی‌هایی کژوال هستند که گیم‌پلی ساده‌ای دارند و نیازی به چالش و هیجان بیش از حد نیست. البته چند بازی درگیرکننده و جذاب هم معرفی شدند. یکی از این بازی‌ها که ماه‌ها منتظر آن بودیم  Warhammer: Odyssey است که البته به صورت لانچ آزمایشی عرضه شده و با توجه به نظرات کاربران فعلا ایرادات زیادی دارد که در انتشار نسخه اصلی باید آن‌ها را رفع کنند. با معرفی بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند با ما همراه باشید.

معرفی بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۱

Inked

نکته جالب بازی‌های موبایل اسفند ماه این است که طی دو هفته گذشته این دومین بازی است که تمام طراحی آن با دست انجام شده است. این هفته بازی Inked معرفی شد که یک بازی معمایی ایزومتریک با تصاویر نقاشی شده با خودکار است. این بازی جایزه Game Connect Asia’s 2020 Indie Developement Grant Award را پیش از آنکه حتی منتشر شود به خود اختصاص داد و مشخص است که یکی از بهترین بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند است که عالی به نظر می‌رسد.

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۲

Warhammer: Odyssey

اغلب موارد بازی‌هایی را که به صورت آزمایشی لانچ می‌شوند معرفی نمی‌کنیم، اما این بازی متفاوت است و حتی لانچ آزمایشی آن هم متفاوت از سایرین است. بازی Warhammer: Odyssey تقریبا در تمام جهان در دسترس است و به این معنی است که می‌توانید همین الان آن را دانلود و بازی کنید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که بررسی‌های اولیه کاربران نشان می‌دهد این بازی باگ‌ها و ایرادات نرم‌افزاری زیادی دارد که فعلا باید با آن‌ها سر کنید تا در لانچ اصلی (امیدواریم!) این مشکلات حل شوند. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند است که باید آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۳

Wordsmyth

بازی Wordsmyth یک بازی کلمه‌ای شبیه Boggle است و پیچیدگی‌های کوچک اما معناداری دارد و خبر خوش این که تایمر و محدودیت زمانی ندارد. به این معنی که می‌توانید تمام روز را در این بازی بگذرانید و به آرامی شبکه‌های حروف ۳ در ۳ را تکمیل کنید و گسترش دهید تا بازی وسیع‌تر شود. این بازی زیباست و یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند است که طیف وسیعی از پس‌زمینه‌های جذاب دارد که جلوه بصری خوبی به بازی می‌دهد.

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۴

SinTales

«چرا کلاه قرمزی کوچک خودش را لو داد و دوستانش را به خاطر حسادت کشت؟». سوال خوبی است و البته نمی‌توان جواب آن را در این پاراگراف کوتاه پاسخ داد. اگر می‌خواهید به جواب این سوال برسید، باید یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند به نام «افسانه‌های گناه» یا SinTales را بازی کنید که یک بازی نقش‌آفرینی جدید مبتنی بر T-T-Play است. در حالی که در حال بازی هستید و پیش می‌روید، می‌توانید بفهمید «چه خیانتی باعث شد دوروتی وجود اصلی خود را فدا کند». این بازی یکی از آن گزینه‌هایی است که ساعت‌ها درگیرتان می‌کند و حتی بعد از آن هم به همه‌چیز فکر می‌کنید.

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۵

Lyxo

بازی Lyxo یکی از ساده‌ترین بازی‌هاست و یکی از ساده‌ترین شرایط را دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از مجموعه‌ای از سطوح بازتابنده، نور را به سمت هدف منحرف کنید. استودیوی بازی‌سازی Emoak موفق شده ۸۷ مرحله سخت را از دل این بازی بیرون بکشد. نتیجه، یکی از بهترین بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند و یک بازی معمایی شیک و بدیع است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۶

Abysswalker

به نظر می‌رسد چشم‌انداز بازی‌های سایبرپانکی نقش‌آفرینی که قرار بود با انتشار Cyberpunk 2077 و آغاز پروژه CD کلید بخورد، خیلی زودتر از موعد و خیلی بیش از آنچه انتظار می‌رفت مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر تعداد زیادی از اشکالات و ایرادات و البته مزایای این سبک از بازی‌ها دست به دست می‌چرخد. اما نباید اجازه دهید این مسئله شما را از بازی جذاب Abysswalker که یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند است دور کند. این بازی یک بازی نئونی خالص و پساآخرالزمانی است که توسعه‌دهنده آن 9SplayDeveloper است.

بازی های جدید اندروید هفته سوم اسفند - ۷

Greedy Cats: Kitty Clicker

بازی Greedy Cats یا «گربه‌های حریص» یک بازی کاملا شهودی و در عین حال کاملا ساده است. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم اسفند است که استودیوی بازی‌سازی بازی‌های کژوال یعنی PikPok آن را ساخته است. این بازی رنگارنگ و کلیکر خودآگاه است که باید روی صفحه ضربه بزنید و کاری کنید گربه‌های ملوس چهره واقعی خودشان را نشان بدهند. هر چه بیشتر روی صفحه ضربه بزنید، طرفداران بیشتری را به مخاطبین بچه گربه‌های خود اضافه می‌کنید و آن‌ها را تحریک می‌کنید تا بیشتر بخورند. این بازی واقعا جذاب است و نباید آن را از دست بدهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید