اگر از طرفداران مجموعه مقالات ما باشید، حتما متوجه شدید که هفته گذشته مقاله نداشتیم، به این دلیل که تعداد بازی‌ها بسیار کم بودند و قابل معرفی نبودند. اما سومین هفته آخرین ماه پاییز، هفته بزرگ و خوبی برای طرفداران بازی‌های موبایل است. بازی‌های جذابی عرضه شدند، بازی‌های محبوب به‌روزرسانی شدند و نسخه‌های جدیدی از آن‌ها عرضه شد و همه‌چیز برای شروع یک هفته پرهیجان حاضر است. این هفته بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر ماه را با هم مرور می‌کنیم و خوب است بدانید این هفته بازی‌های جذاب زیادی به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند که باید آن‌ها را امتحان کنید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر

بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر - ۱

Golf in 60 Seconds

اولین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر ماه، بازی «گلف در ۶۰ ثانیه» است. این بازی جدیدترین عنوان در مجموعه وسیع و پر از پیچش‌ها و خلاقیت‌های بازی‌سازان است. این بار، چالش اصلی بازی زمان است و در حالت اصلی بازی ۶۰ ثانیه به شما فرصت داده می‌شود تا بیشترین تعداد توپ‌ها را در سوراخ بیندازید. حالت دوم زمان بیشتری به شما می‌دهد تا بتوانید بازی کنید.

بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر - ۲

The Complex

بازی‌های FMV (فیلم‌های سینمایی در قالب بازی ویدیویی) بار دیگر به مارکت بازی‌های موبایل بازگشتند. بازی The Complex، یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر است که بسیار شیک و حرفه‌ای و با بودجه زیادی ساخته شده است. در این بازی با چهره‌هایی آشنا دیدار خواهید کرد. شخصیت‌هایی مثل «لیزا آرین» از سریال «بازی تاج و تخت» که در معرض حمله بیولوژیکی به لندن قرار گرفته است. این بازی چندین پایان مختلف دارد و همین مسئله به بازی اجازه می‌دهد قابلیت چند بار تجربه کردن را داشته باشد.

بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر - ۳

Bloodstained: Ritual of the Night

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر ، بازی Bloodstained: Ritual of the Night جانشین معنوی مجموعه Castlevania است که توسط دانش‌آموخته «کونامی»، یعنی «کوجی ایگاراشی» ساخته شده است. تعجبی ندارد که این بازی یک عنوان مترویدوینیا (Metroidvania) باشد که در آن یک قلعه بزرگ و گوتیک و ترسناک را کشف کنید و هیولاها را بکشید و رئیس‌ها را صلاخی کنید و با هر صلاخی قدرت بیشتری به دست بیاورید و به مناطق جدید بازی دسترسی پیدا کنید.

بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر - ۴

The Legend of Bum-Bo

تا به حال The Binding of Isaac را بازی کرده‌اید؟ بازی «افسانه بوم-بو» یکی از بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر ماه، پیش‌درامدی بر این بازی است. این بازی کارتی مبارزه‌ای روگ‌لایک و جذاب، داستان ولگردی به نام «بوم-بو» را روایت می‌کند که به سوراخی می‌رود تا پول‌های دزدیده شده خود را پیدا کند. این بازی یک داستان فرعی هم دارد و به شکلی کاملا هوشمندانه آن را به The Binding of Isaac ربط می‌دهد.

بهترین بازی های هفته سوم آذر - ۴

Donut County

سرانجام بازی Donut County که پیش‌تر برای کامپیوتر، کنسول‌های خانگی و iOS عرضه شده بود، برای کاربران اندروید هم در دسترس قرار گرفت. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر است و بازی تحسین‌شده فیزیکی معمایی سال هم هست. این بازی که برنده جایزه هم شده است، شما را در نقش سوراخی روی زمین به بازی دعوت می‌کند که باید به اطراف حرکت کنید و هر چیزی سر راهتان هست ببلعید و مثل یک «کاتاماری» معکوس بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوید.

بهترین بازی های هفته سوم آذر - ۵

Clusterduck

آخرین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر ماه، بازی Clusterduck به پروژه‌های قدیمی گیم‌جم تعلق دارد که واقعا جواب داده و یک بازی جذاب است. به طور خاص، این بازی محصولی از برنامه داخلی بازی PikPok است که در آن افراد غیررمزگذار دور هم جمع می‌شوند تا ایده‌های جدید را گسترش بدهند. در این بازی باید اردک‌های عجیب و غریب و شگفت‌انگیز را له کنید تا موجوداتی تکاملی و جدید خلق کنید.

نظر شما درباره بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر چیست؟ آن‌ها را دانلود کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید