بعد از فراوانی و وفور نعمت بازی‌ها در هفته گذشته، به نظر می‌رسد گوگل پلی استور این هفته به خودش آسان گرفته و از بازی‌های جدید کمتری رونمایی کرده است. طبق رسم هر هفته، بهترین بازی‌ها و بازی‌های جدید هفته را با هم مرور می‌کنیم. این هفته نوبت به بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر رسیده است. باید دید این هفته چه عنوان‌هایی برای ما در نظر گرفته است و بازی‌ها تا چه حد می‌توانند محبوب شوند.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 1

Soda Dungeon 2

بازی Soda Dungeon 2 یک بازی خزنده در سیاه‌چاله جادویی و سرگرم‌کننده است که در آن به عنوان یک ماجراجوی بیگانه برای غارت به سیاه‌چاله‌ها اعزام می‌شوید و از چیزهایی که غارت کردید برای تقویت خود و یک ماجراجویی بهتر استفاده کنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 2

Battle Legion

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر ، از توسعه‌دهنده Big Bang Racing یک مبارزه اتومبیل است که حدودا ۲۰ ثانیه یا بیشتر طول می‌کشد. این بازی مبارزات ۱۰۰ به ۱۰۰ دارد و مدت کوتاه آن باعث می‌شود هیجان و تجربه مبارزه و نبرد چند برابر شود.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 3

Shadowgun War Games

یکی از عنوان‌هایی که در فهرست بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر می‌بینیم، بازی Shadowgun War Games و یکی از جدیدترین بازی‌های منتشر شده با سبک چند نفره تاکتیکی و شوتر اول شخص است. این بازی گرافیک فوق‌العاده‌ای دارد که در آن مبارزات نفر به نفر را شاهد هستیم.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 4

Hijacker Jack

بازی «جک گروگانگیر» یا Hijacker Jack نه تنها یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر است، بلکه یکی از منحصربه‌فردترین گزینه‌ها هم هست که در پلی استور می‌توانید آن را رایگان دانلود کنید. این بازی هیچ گرافیکی ندارد و یک بازی نمایش ویدیویی زمان واقعی (real-time FMV) است. به این معنی که این بازی به طور کامل از تصاویر مردم واقعی، المان‌ها و دوربین‌های واقعی تولید شده است.

سبک این بازی داستان‌محور است و شما باید تصمیمات درست بگیرید و با مردم واقعی بازی کنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 5

Breaking Bad: Criminal Elements

این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر و بازی رسمی برگرفته از مجموعه تلویزیونی «برکینگ بد» است. درست مثل فیلم، بازی داستان‌محور است و این بار شما می‌توانید وارد دنیای بازی شوید و مثل «هایزنبرگ» دنیای خود را بسازید. می‌توانید به «والتر وایت» و «جسی پینک‌من» بپیوندید و به آن‌ها کمک کنید و ماجراجویی خود را آغاز کنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 6

Traffix 3D

بازی Traffix 3D یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر و یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های شبیه‌ساز ترافیک هم هست. می‌توانید در شهرهای مختلف بازی کنید و کیفیت و سطح بالای بازی را کشف ببینید. بازی Traffix از مکانیک بازی‌های سه‌بعدی کمک گرفته است و در بیش از صد شهر می‌توانید بازی کنید. تنها کاری که باید بکنید کنترل ترافیک بدون بروز تصادف است.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 7

Rocky Rampage

اگر طرفدار بازی‌های رانر تاکتیکی بی‌پایان هستید، این بازی برای شما ساخته شده است. بازی Rocky Rampage داستان خودش را دارد که در آن در نقش Mr. Boulder بازی می کنید که یک قهرمان شیک و مد روز از Rock Kingdom است. تنها کاری که در بازی باید بکنید این است که به دنبال شخصیتی به نام Scissor باشید که کلکسیونی از شلوارهای قهرمانانه مستر بولدر را دزدیده است.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 8

Harry Potter: Hogwarts Mystery

شاید فکر کنید اسم این بازی را بارها دیده‌اید، اما این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر است که باز هم به مجموعه داستان‌های هری پاتر می‌پردازد. در این بازی می‌توانید تکنیک‌های مختلف را با تسلط به طلسم‌های قدرتمند کشف کنید، با مارها سر و کله بزنید و همچنین اتاق‌های مخفی و جذاب هاگوارتز را که هیچ‌کس ندیده، کشف کنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر - 9

Marvel Strike Force

طرفدار ابرقهرمان‌های دنیای «مارول» (Marvel) هستید؟ بسیار خب، پس یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر را از دست ندهید. در بازی Strike Force باید در کنار هم‌پیمانان و رقبا بازی کنید و در یک دنیای اکشن پر از مبارزه از تجربیات خود استفاده کنید. می‌توانید گروه مخصوص به خودتان را تشکیل دهید و از ابرقهرمان‌هایی مثل اسپایدرمن، دکتر استرنج، گروت،‌ ونوم، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، هالک و دیگران استفاده کنید.

امیدواریم بازی های جدید اندروید هفته چهارم تیر مورد رضایت شما باشد. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید