یک هفته دیگر هم از راه رسید و در سومین هفته از اولین ماه تابستان هستیم و ویروس کرونا همچنان در میان ماست و عده زیادی هنوز در قرنطینه هستند. در دنیای بازی‌های موبایل هم همچنان زندگی جریان دارد و بازی‌های جذاب و جدیدی طراحی، تولید و منتشر می‌شوند. امروز بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر ماه را با هم مرور می‌کنیم و امیدواریم بازی‌های جدیدی که معرفی می‌کنیم باب میل شما گیمرها باشند و آن‌ها را دانلود کنید و لذت ببرید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر ماه

بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر - ۱

Outsider: After Life

این بازی هفته گذشته به صورت رسمی معرفی شد و یکی از پنج بازی معرفی شده توسط منتشرکننده بازی‌ها، شرکت Rogue Games است و به Google Play Pass راه پیدا کرد و اکنون اولین بازی ما در فهرست بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر ، به طور جهانی در دسترس همگان قرار دارد. این بازی یک گزینه ترسناک علمی تخیلی است که در آینده‌ای دور رخ می‌دهد. آینده‌ای که در آن تمام کسانی که روزی دوستشان داشتید، از این دنیا رفته‌اند.

بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر - 2

Orwell

بازی Orwell یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر ماه است که پیش از اندروید برای کامپیوترهای شخصی و سیستم‌عامل iOS عرضه شده بود و یکی از بازی‌ها با سبک شبیه‌سازی است که جوایز زیادی برنده شده است. در این بازی شما به دنبال مظنونین مرتبط با یک حمله تروریستی هستید. در این بازی از یک نرم‌افزار شیطانی استفاده خواهید کرد که می‌تواند زندگی خصوصی هر کسی روی زمین را زیر نظر بگیرد و همین مسئله مشکلات زیادی را درباره حریم شخصی افراد ایجاد می‌کند.

بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر - ۳

Sphaze

توسعه‌دهنده بازی Sphaze، استودیوی Subpixels، بازی‌های Cut the Rope و Monument Valley را الهام‌بخش خود قرار داده تا بازی فوق‌العاده جذاب و معمایی Sphaze را طراحی کند و یکی از بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر ، یک بازی دوست‌داشتنی معمایی مارپیچ باشد. شاید عجیب باشد، اما این بازی شبیه هیچ‌کدام از گزینه‌هایی که در ابتدا گفتیم نیست، اما توازن و تعادل خوبی بین بازی‌های مسابقه‌ای و جلوه‌های بصری ایجاد کرده است.

بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر - ۴

SINoALICE

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر ، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های نقش‌آفرینی است که توسط Yoko Taro کارگردانی شده است. او کارگردان و مسئول تولید فرانشیز بازی‌های NieR هم بوده است. این بازی شخصیت‌های پریایی دارند که سعی می‌کنند شخصیت‌های دیگر را زنده نگه دارند.

بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر - ۵

Peak’s Edge

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر بازی Peak’s Edge ، یکی دیگر از بازی‌های معمایی هوشمندانه از Kenny Sun است. این بازی روگ‌لایک است که در آن باید با چرخاندن یک چهارضلعی در اطراف، طبقه‌ها در یک برج انتزاعی را پاک کنید. توصیف گیم‌پلی این بازی دشوار است، بهتر است خودتان آن را دانلود و تجربه کنید.

بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر - ۶

Stellaris: Galaxy Command

شاید با دیدن نام این بازی فکر کنید این گزینه دنباله یا نسخه دیگری از بازی استراتژی بسیار محبوب Stellaris است که برای کامپیوترها منتشر شده است. اما اشتباه نکنید، این بازی هیچ ربطی به نسخه کامپیوتری ندارد و فقط تشابه اسمی است. این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر است، یک اسپین‌آف بهینه شده و هوشمندانه است که برای گوشی‌های موبایل ساخته شده است و معلوم نیست چقدر می تواند موفق باشد.

امیدواریم از بازی های جدید اندروید هفته سوم تیر لذت برده باشید. 🙂

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید