به یکی دیگر از مقالات معرفی بازی‌ها خوش آمدید. این هفته به معرفی بازی های جدید اندروید هفته اول تیر می‌پردازیم و باید بگوییم خوشبختانه بازی‌ها و آپدیت‌های جدید زیادی به مارکت بازی‌ها اضافه شدند. بنابراین می‌توان امیدوار بود وضعیت کم کم به حالت قبل بازگردد و بازی‌های جدید مثل گذشته با قدرت منتشر شوند.

از بازی های جدید اندروید هفته اول تیر لذت ببرید.

معرفی بازی های جدید اندروید هفته اول تیر

The Academy: The First Riddle

The Academy: The First Riddle

اولین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته اول تیر جایی است که هری پاتر، پروفسور «لیتون» را ملاقات می‌کند. این بازی یکی از گزینه‌های جذاب سبک معمایی است که به شما اجازه می‌دهد انواع ماجراجویی‌ها را در یک مدرسه جادویی تجربه کنید. این بازی گیم‌پلی منحصربه‌فردی دارد که بیش از ۲۰ ساعت طول می‌کشد.

GameClub

GameClub

GameClub یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول تیر که مدتی است برای سیستم‌عامل iOS عرضه شده است و اکنون برای اندروید در دسترس است. این سرویس بازی‌های قدیمی و گم‌شده را به زندگی برمی‌گرداند، آن‌ها را برای آیندگان حفظ می‌کند و به شما اجازه می‌دهد ماهانه و با پرداخت آبونمان بازی کنید. نسخه اندروید این سرویس شامل بازی‌هایی است که تا پیش از این برای اندروید عرضه نشده بودند. خبر خوش این است که ماه اول می‌توانید به طور رایگان از این سرویس استفاده کنید و اگر خوشتان آمد برای اشتراک ماهانه اقدام کنید.

Romancing SaGa Re;univerSe

Romancing SaGa Re;univerSe

اگر با بازی‌های SaGa آشنا باشید، می‌دانید که مجموعه این بازی‌ها با قیمت بسیار بالایی در گوگل پلی در دسترس است. برای کسانی که می‌خواهند این بازی‌ها را تجربه کنند و هزینه گزاف این بازی‌ها را هم پرداخت نکنند، می‌توانند Romancing SaGa Re;univerSe را دانلود کنند که یکی از بازی‌های رایگان است که جدیدا به گوگل‌پلی اضافه شده است. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول تیر است. انتشار جهانی این بازی هفته آینده و ۲۵ ژوئن خواهد بود.

DreamWorks Trolls Pop

DreamWorks Trolls Pop

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول تیر بازی DreamWorks Trolls Pop و یک بازی شوتر حبابی است که در جهان ترول‌ها اتفاق میفتد و اینطور به نظر می‌رسد که حال و هوای آن فوق‌العاده است. در این بازی، مثل اکثر بازی‌های معمایی دیگر، باید حباب‌ها با رنگ‌های یکسان را کنار هم قرار دهید تا حشره‌های کوچک جذابی را که درون آن‌ها اسیر شدند، آزاد کنید.

Endurance

Endurance

بازی Endurance در فهرست بهترین بازی های هفته اول تیر هم معرفی شده بود و یکی از گزینه‌های جذاب هفته گذشته بود. این بازی دنباله بازی Ailment است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. یک بازی پیکسلی اکشن که درباره کشتی بزرگی است که افراد آن به ویروس مرگباری آلوده شدند و شما باید خودتان و سایر سکنه سالم کشتی را نجات دهید. در واقع اگر از نظر فنی بخواهیم به این بازی نگاه کنیم، این بازی پیش‌درآمد بازی Ailment است و وقایع پیشین این بازی را روایت می‌کند. آلودگی به ویروسی مرگبار که در نهایت منجر به آخرالزمان می‌شود. این بازی در مقایسه با نسخه قبلی سرگرم‌کننده‌تر است و گیمر را بیشتر درگیر می‌کند.

امیدواریم از بازی های جدید اندروید هفته اول تیر لذت ببرید. شما کدام بازی‌ها را دانلود می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید