بعد از یک هفته خشکسالی و قحطی در دنیای بازی‌های موبایل، این هفته شاهد هفت روز استثنائی با بازی‌های جدید بودیم. بازی‌هایی فوق‌العاده از کمپانی Square Enix، بازی‌های FTL و موارد دیگر که به بهترین بازی‌های اندروید در مارکت بازی‌های موبایلی اضافه شدند و از این بابت بسیار خرسندیم. این هفته قرار است بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر ماه را به شما معرفی کنیم. بازی‌هایی با سبک و استایل‌های مختلف که می‌توانند روزهای تعطیل و اوقات فراغتتان را بی‌نظیر کنند.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر ماه

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Romancing SaGa Re;univerSe

Romancing SaGa Re;univerSe

اولین بازی فهرست ما یک بازی رایگان با سبک نقش‌آفرینی گاچا از کمپانی Sqaure Enix است که ارائه جذاب و مولفه‌های زیباشناسی رترو فوق‌العاده‌ای دارد. همچنین، این بازی اولین بازی SaGa است که رایگان است و دانلود آن جیبتان را خالی نمی‌کند.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Crying Suns

Crying Suns

بازی بعدی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر تولید شرکت Humble Bundle است. یک بازی فضایی روگ‌لایک که رگه‌هایی از سبک «سریع‌تر از نور» یا همان FTL هم دارد. البته این بازی بسیار بزرگ‌تر و جاه‌طلبانه‌تر است و داستان تازه و جذابش قطعا دلتان را می‌برد. این بازی استراتژی عمیقی دارد و از پیکسل آرت بهره برده است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Pokemon Cafe Mix

Pokemon Cafe Mix

بازی بعدی Pokémon Café Mix ، یک بازی معمایی تطبیقی است که در آن باید به پوکمون‌های مختلف سرویس‌دهی کنید و کسانی را که به کافه شما می‌آیند راضی نگه دارید. البته در این کافی‌شاپ پوکمون‌های دیگر هم به شما کمک می‌کنند.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Pascal’s Wager

Pascal’s Wager

قرن‌هاست Pascal’s Wager فقط در حد حرف بود. اما اکنون یک بازی نقش‌آفرینی اکشن گاتیک دارک سول است که تجربه آن باید بی‌نظیر و به یاد ماندنی باشد. این بازی ابتدا برای سیستم‌عامل iOS عرضه شد و حالا در بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر به گوگل پلی هم راه پیدا کرده است. این بازی یکی از بازی‌های عمیق است که برای طراحی آن وقت و انرژی زیادی صرف شده است و البته برای معرفی و اولین هفته حضورش در مارکت بازی‌های موبایلی با تخفیف خوبی در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Rising Sushi

Rising Sushi

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر ، سورپرایز این هفته است. در این بازی کژوال رنگارنگ شما باید مواد مختلف سوشی را که روی یک نقاله حرکت می‌کنند، انتخاب کنید و آن‌ها را به شکل یک برج روی هم قرار دهید. این بازی تا حدی شبیه بازی‌های ساخت برج (مثل Tower Bloxx) است که امیدواریم این بازی‌ها را تجربه کرده باشید.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - The Innsmouth Case

The Innsmouth Case

واژه Lovercraftian را اخیرا در بازی‌های موبایلی زیاد می‌شنویم، اما بازی Innsmouth Case The بسیار بیشتر از بازی‌های دیگر این مولفه‌ها را در خود دارد. این بازی در یک شهر داستانی رخ می‌دهد که H.P. Lovercraft داستان‌های ترسناک خودش را می‌نویسد و این داستان کمدی طنز با فضای ترسناک و دلهره‌آور بازی کاملا جور است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Golf on Mars

Golf on Mars

چند سال پیش بازی Desert Golfing تحولی در بازی‌های ورزشی و به خصوص بازی‌های گلف ایجاد کرد. این بازی‌ها از نظر سطحی و فنی بسیار ساده هستند و بسیاری از علاقمندان به بازی‌های ایندی را متقاعد کرد که بازی‌های گلف نوعی مدیتیشن هستند. بازی Golf on Mars که یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر است، دنباله این بازی است و طیف گسترده‌تری از مولفه‌های و جذابیت‌های بازی‌های ورزشی را در بر می‌گیرد.

بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر - Kingdom Hearts Dark Road

Kingdom Hearts Dark Road

بازی Kingdom Hearts Dark Road که در اصل با نام Project Xenahort شناخته می‌شود، تنها بازی در مجموعه Kingdom Hearts است که باید آن را از طریق Kingdom Hearts Union Cross دانلود کنید. این بازی ویژگی‌های داستانی زیادی دارد که برای بسیاری از علاقمندان به این سبک بازی‌ها جذاب است.

بازی‌های دیگری که می‌توان این هفته درباره آن‌ها صحبت کرد سه بازی Journey of Abyss، The Almost Gone و Hellrider 3 هستند که در مقاله بهترین بازی های هفته دوم تیر درباره آن‌ها به تفصیل توضیح دادیم.

بازی Journey of Abyss یک بازی ماجراجویی نقش‌آفرینی با عناصر روگ‌لایک و روایت داستانی غنی است.

بازی The Almost Gone یکی از بازی‌های معمایی کوچک و هوشمندانه است که در آن باید فضاهای ایزومتریک جذابی را کشف کنید تا به نقطه پایان برسید. این بازی که تا حد زیادی ما را یاد بازی Monument Valley می‌اندازد، یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم تیر است.

و در نهایت بازی Hellrider 3 یک بازی موتور سواری اکشن است که دی‌ان‌ای Road Rush را دارد و نسل این بازی را برای گوشی‌های موبایل زنده کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید