در هر نقطه از تهران، ایران یا کره خاکی که هستید، احتمالا بیشتر از دو هفته است که خانه‌نشین شده‌اید و نگران کسب و کار یا تحصیلاتتان هستید. خوشبختانه، روزهای قرنطینه برای کسانی که از خانه کار می‌کنند، شاید روزهای بهتری باشد. صبح‌ها تا عصر کارشان را نه مثل قبل، اما با تمام توان انجام می‌دهند و عصر‌ها در خانه استراحت می‌کنند. بازی های موبایل شاید بهترین راه برای رفع خستگی و افزایش هیجان باشد. بازی های اندروید، بازی‌های آیفون و بازی‌های ایرانی اندروید گزینه‌های بی‌شماری در اختیار شما قرار می‌دهند که روزهای خانه‌نشینی را بهتر بگذرانید. امروز هم به رسم هر هفته، بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین را با هم مرور می‌کنیم.

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین

Door Kickers: Action Squad

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 1

کاملا مشخص است که بازی Door Kickers: Action Squad دنباله بازی Door Kickers است. نسخه جدید در مقایسه با بازی قبلی رویکردی اکشن محورتر دارد و همچنین زاویه دید و پرسپکتیو بازی به جای زاویه نزدیک به سطح زمین، از بالا به پایین است که دید بهتری از میدان مبارزه و نقشه بازی به کاربر می‌دهد. این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین است، از زبان طراحی رترو یا پیکسلی قدیمی استفاده کرده و طرفداران این نوع بازی‌ها از این گزینه لذت خواهند برد.

مطالب پیشنهادی

Game of Thrones Beyond the Wall

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 2

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین و یکی از بازی های پرطرفدار، یعنی Game of Thrones Beyond the Wall به موقع عرضه شد، درست بعد از اتمام سریال و پیش از انتشار کتاب جدید. در این بازی در نقش فرمانده نگهبانان شب بازی خواهید کرد که این بار در یک داستان موازی جدید و مرتبط با فصل آخر است.

GRIS

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 3

بازی GRIS یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین، بازی ایندی تحسین‌شده سبک پلتفرمر است که در آن نقش دختری را بازی می‌کنید که به دنبال تحقق رویاهای خود است. این داستان با کمک طراحی لباس‌های ماهرانه، جذاب و پیچیده به کاربر منتقل می‌شود و به نظر می‌رسد در دنیایی کاملا افسانه‌ای زندگی می‌کند.

Totally Reliable Delivery Service

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 4

یکی دیگر از بازی های جدید هفته سوم فروردین که در فهرست بهترین بازی های هفته هم قرار داشت، بازی Totally Reliable Delivery Service است. این بازی شبیه یکی از بازی‌های شبیه‌سازی به نام Goat Simulator است. در این بازی باید بسته‌های همسایه‌ها و مردم را تحویل دهید و البته در این راه با موانع، خطرات و ترس و لرز مواجه خواهید شد.

Angry Birds Legends

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 5

آخرین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین ، یکی دیگر از مجموعه بازی‌های انگری بردز یا پرندگان خشمگین است که این بار عنوان Legends را با خود یدک می‌کشد. این بازی یکی از چند بازی جدید در مشتقات انگری بردز است. در این بازی، پرندگان و خوک‌ها برای شکست دادن دشمنی مشترک متحد می‌شوند. پس وظیفه شما در این بازی این است که گروه‌ها را ترکیب کنید، نیروها را ارتقا دهید و تمام کارهایی که در هر بازی نقش‌آفرینی آنلاین چندنفره لازم است، انجام دهید.

آپدیت‌های جدید هفته سوم فروردین

Gwent: The Witcher Card Game

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 6

علاوه بر بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین، برای تعدادی از بازی‌ها هم آپدیت‌های جدید عرضه شد. یکی از بازی‌ها Gwent: The Witcher Card Game است که نسخه کارتی بازی محبوب و پرطرفدار ویچر است. البته این بازی هفته پیش منتشر شد، اما در حال حاضر آپدیت‌های زیادی برای آن عرضه شده و نسخه 6.1 آماده به‌روزرسانی است. شاید بپرسید چطور چنین چیزی ممکن است. به این دلیل که نسخه اندروید با نسخه‌های دیگر ادغام شده و همه با هم به‌روزرسانی می‌شوند. در این به‌روزرسانی، سیستم توسعه و قابلیت‌های رهبری جدیدی به بازی اضافه شده است.

Mega Man X DIVE

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 7

در فهرست بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین درباره اولین به‌روزرسانی بازی Mega Man X DIVE صحبت می‌کنیم که در حال حاضر آماده دانلود است. شخصیت‌ها و موارد دیگر مثل Element Metal، Skill Points و غیره به بازی اضافه شدند.

Rush Rally 3

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 8

یکی از بازی های جذاب ماشین‌سواری و مسابقه‌ای، Rush Rally 3 است و این هفته آپدیت جدید 1.69 برای آن عرضه شد که به لطف این به‌روزرسانی بازی بسیار روان‌تر و بهتر شده است. این به‌روزرسانی Classic Cars DLC را به بازی اضافه کرده است و ماشین‌هایی که قبلا در بازی بودند، براق و جدیدتر به نظر می‌رسند.

RuneScape

بازی های جدید اندروید هفته سوم فروردین - 9

بازی RuneScape سرانجام آپدیت Archaeology را منتشر کرد و این به‌روزرسانی، بازی را بیشتر از هر آپدیت دیگری در تاریخ این بازی تغییر داده است و تغییرات چشمگیری در آن ایجاد کرده است. آپدیت Archaeology به شما این امکان را می‌دهد تا برای کارهای مهم و اکتشافی، مکان‌های مختلف را کاوش کنید.

همچنین بازی نقش‌آفرینی عجیب و لذت‌بخش Cat Quest که بازی تحسین‌شده این هفته هم هست، رایگان شده است. در این بازی در نقش یک گربه بازی می‌کنید که در اطراف می‌چرخد، موجودات مختلف را می‌کشد، غنایم جمع می‌کند و به طور کلی رفتارش شبیه گربه‌های دیگر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید