با یکی دیگر از مقاله‌های معرفی بازی های جدید با شما هستیم. در هفته‌ای که گذشت هفت بازی جدید به گوگل پلی اضافه شدند. در این مقاله قرار است بازی های جدید اندروید در هفته اول فروردین را با شما به اشتراک بگذاریم. همانطور که ما در ایران و تقریبا تمام مردم جهان با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم و در قرنطینه خانگی به سر می‌بریم، بازی‌های موبایل از همیشه پرطرفدارتر شدند و می‌توانیم با بازی‌های جدید و جذابی آشنا شویم که شاید تا پیش از این حتی از وجود آن‌ها باخبر نبودیم یا وقت کافی برای امتحان کردن آن‌ها را نداشتیم.

بازی جدید اندروید ؛‌ هفته اول فروردین

Green

بازی های جدید هفته اول فروردین - 1

جدیدترین بازی در مجموعه تحسین‌برانگیز بازی‌های معمایی که اسم آن‌ها از روی رنگ‌های مختلف انتخاب شده است، بازی Green یکی از بازی‌های هوشمندانه و پیچیده، ولی در عین حال یک بازی ساده است که در فهرست بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین هم قرار می‌گیرد. این بازی به صورت کاملا رایگان در اختیار شماست و با یک بار امتحان کردن عاشقش می‌شوید.

مطالب پیشنهادی

Doom Eternal

بازی های جدید هفته اول فروردین - 2

بعد از یک شروع کند و آرام، همه‌چیز به نفع گوگل استادیا در حال وقوع است. بازی Doom Eternal مهم‌ترین نسخه‌ای است که اخیرا منتشر شد. این بازی یکی از بازی‌های تحسین‌شده و درجه یک کنسول‌های خانگی و کامپیوترهای شخصی است که هم‌اکنون روی سرویس استریمینگ گوگل هم قابل دسترس است و یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین هم هست.

One Piece Bon! Bon! Journey

بازی های جدید هفته اول فروردین - 3

بازی One Piece Bon! Bon! Journey یک بازی گیج‌کننده و شیطانی با شخصیت‌های دنیای Straw Hat است. این بازی یک بازی کژوال پر زرق و برق و قابل تحسین است که تصاویر کارتونی و جذاب آن همه را شیفته خودش می‌کند.

Teamfight Tactics

بازی های جدید هفته اول فروردین - 4

همانطور که حتما در مقاله‌های قبل هم متوجه شدید، همیشه چند مورد از بازی‌های جدید در فهرست بهترین بازی های هفته اندروید هم هست. این بار بازی Teamfight Tactics، هم یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین است، هم یکی از بهترین بازی‌های هفته. این بازی که یکی از زیرمجموعه‌هایLeague of Legends است، یکی از بازی‌های جذاب سبک auto chess و PvP، با حضور یک پنگوئن است.

Sky: Children of the Light

بازی های جدید هفته اول فروردین - 5

بازی Sky: Children of the Light جدیدترین بازی از شرکت ThatGameCompany است که تا امروز بازی‌های باارزش دیگری مثل Flower، Journey و Flow را منتشر کرده است. در این بازی‌ها باید در یک دنیای جادویی و همراه دیگران معماهای مختلف را حل کنید و در حال حاضر در آخرین نسخه که یکی از بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین هم هست، می‌توانید از بازی Sky لذت ببرید.

Just Survive: Arena

بازی های جدید هفته اول فروردین - 6

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین که احتمالا طرفداران زیادی دست و پا خواهد کرد، بازی Just Survive: Arena است. این بازی همان‌طور که از اسمش پیداست، درباره نمردن و زنده ماندن در میدان مبارزه است. برای پیچیده‌تر کردن این هدف، موانع، خطرات و سایر پدیده‌هایی که با مردن سر و کار دارند هم به بازی اضافه شده است.

Naruto X Boruto Ninja Tribes

بازی های جدید هفته اول فروردین - 7

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین که در فهرست بهترین بازی های هفته اول فروردین هم درباره آن خواندیم، بازی Naruto X Boruto Ninja Tribes است. یک بازی روان، بیش از حد زیبا که بر پایه مبارزه نوبتی و با حضور شخصیت‌های دنیای Naruto از جمله Sasuki، Sarada، Mitsuki و دیگران است. در روزهای تعطیلات و در خانه از این بازی جذاب لذت ببرید.

آپدیت جدید بازی ها در هفته اول فروردین

King of Fighters ALLSTAR

بازی های جدید هفته اول فروردین - 8

در مقاله بازی های جدید اندروید هفته اول فروردین، بازی‌هایی را معرفی می‌کنیم که آپدیت جدید آن‌ها آمده و تغییرات و بهبودهایی در آن‌ها دیده می‌شود. یکی از بازی‌ها King of Fighters ALLSTAR است که در حال حاضر «false Halloween» را تجربه می‌کند و در واقع عنوان آپدیت جدید است. هنوز کاملا مطمئن نیستیم که چرا باید چنین اسمی انتخاب شود و اصلا این اسم به چه معنی است. اما نتیجه نهایی، چند شخصیت جدید و مراسم هالووین است.

Million Lords: Renaissance

آپدیت جدید Million Lords: Renaissance تغییرات نسبتا اساسی را در نسخه قدیمی بازی آنلاین چند نفره (MMO) یعنی Million Victories ایجاد کرده است. این موارد شامل پوسته شهر و سیستم نیرو گرفتن جدید و بهبودیافته است.

منبعDroidGamers
فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید