به آخرین هفته از آخرین پاییز قرن رسیدیم. در هفته چهارم مهر ماه ویروس کرونا بدتر از همیشه با ماست و باید به فکر زندگی کردن و زنده ماندن باشیم. این هفته هم نسبتا خلوت است و تعداد بازی‌های جدید خیلی زیاد نیستند. اما برای گیمرهایی که ماه‌ها صبر کردند تا بازی داستان‌محور مولتی‌مدیا و خلاقانه‌ای وارد بازار شود، هفته فوق‌العاده‌ای است، چون این هفته دو بازی با این مشخصات عرضه شدند که حتما باید هر دو را امتحان کنید. در ادامه و مثل هر هفته، با معرفی بازی‌های جدید با شما هستیم. این هفته بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر ماه را به شما معرفی می‌کنیم که اگرچه تعداد آن‌ها زیاد نیست، اما بازی‌های بسیار خوبی هستند و حتما باید آن‌ها را دانلود کنید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر

بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر - ۱

Lineweight

بازی Lineweight یکی از دو بازی داستانی تعاملی با ظاهری شیک و صیقلی است که این هفته به عنوان یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر ماه معرفی شده است. می‌پرسید این بازی چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این بازی توسعه‌دهنده Cipher Prime است. استودیوی بازی‌سازی که بازی‌های شیک و فوق‌العاده‌ای مثل Auditorium و Splice را ساخته است. در این بازی پنج فصل مجزا خواهید داشت که هر کدام ویژگی‌های چندرسانه‌ای خاص خود را دارند.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر - ۲

Big Brother: The Game

بازی Big Brother: The Game یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر و پروژه مشترکی بین Endemol و 9th Impact است. در این بازی مثل زندگی واقعی این فرصت را دارید تا مبلغ قابل توجهی پول برنده شوید تا زندگی خود را تغییر دهید و برای این کار آماده‌اید تا از وقت و زندگی خود بگذرید. در این بازی می‌توانید به عنوان یک مسابقه‌دهنده یا تماشاگر بازی کنید، تسک‌ها را تمام کنید، رای دهید، با هم‌خانه‌های خود آشنا شوید و کارهای جذاب دیگر بکنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر - ۳

Pac-Man Geo

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر یک بازی موبایل مبتنی به مکان و تولید شده با فناوری واقعیت افزوده (AR) است که یک تفاوت عمده با بازی‌های دیگر دارد. در این بازی به جای اینکه دنیا را از طریق دوربین گوشی ببینید، باید وقت خود را صرف تبدیل نقشه‌های واقعی به مراحل بازی Pac-Man کنید و بتوانید با دیگران بازی کنید. همچنین مجموعه‌ای از مراحل از پیش ساخته شده هم در مکان‌های شناخته شده وجود دارد که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر - ۴

Unmemory

این بازی که آخرین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته چهارم مهر است، یکی دیگر از بازی‌های تعاملی و داستان‌محور است که سبک Blackbar و Device 6 را دارد. این بار و در این بازی، همه‌چیز درباره یک قتل است. نامزد شما دزدیده شده، به قتل رسیده و شما باید داستان پلیسی را دنبال کنید تا به جواب برسید. متاسفانه، شما هم حافظه‌تان را از دست دادید و باید تمام تکه‌ها را کنار هم قرار دهید تا بتوانید بفهمید چه اتفاقی افتاده و چطور می‌توانید این پرونده را حل کنید.

به نظرتان بازی های جدید هفته چهارم مهر چطور هستند؟ بهتر است آن‌ها را دانلود کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید