گوگل اسیستنت جدید توسط شرکت گوگل معرفی شد. ظاهرا «گوگل اسیستنت جدید»، نسل دوم این دستیار صوتی است که ویژگی‌های جدید و امکانات تازه‌ای را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد؛ اما از همه مهم‌تر اینکه گوگل اسیستنت جدید سرعت بیشتری دارد. درواقع، نسل جدید دستیار صوتی گوگل با سرعت بیشتری می‌تواند به سوال مخاطب پاسخ دهد. این سرویس در ابتدا برای گوشی‌‌های پیکسل منتشر می‌شود. گوگل این خبر را در رویداد مربوط به معرفی گوشی‌‌های پیکسل 4 اعلام کرد.

شرکت گوگل در فصل بهار و در رویداد Google I/O درباره گوگل اسیستنت جدید صحبت کرده‌ بود، اما حالا این دستیار صوتی را در عمل روی گوشی پیکسل 4 مشاهده کردیم. گوگل چند ماه پیش اعلام کرده بود که گوگل اسیستنت جدید ۱۰ برابر سریع‌تر از نسل قبلی است. البته مشخص نیست که این ۱۰ برابر سریع‌تر درباره همه قابلیت‌های این دستیار صوتی است یا تنها روی برخی از امکانات آن دیده می‌شود.

مطالب پیشنهادی

در دمویی که گوگل منتشر کرد، دیدیم که عملکرد نسل جدید دستیار صوتی این شرکت بسیار سریع شده است. بااین‌حال این سرعت شاید در اندازه یک یا دو ثانیه بود. حالا باید منتظر بررسی‌های بیشتر و دقیق‌تر دستیار صوتی گوگل اسیستنت باشیم تا ببینیم گوگل چه تغییراتی در آن ایجاد کرده است.


منبعThe Verge
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید