به نظر می‌رسد که سگا قصد دارد توتال وار جدید معرفی کند. این شرکت می‌خواهد در نمایشگاه گیمزکام که چند وقت دیگر برگزار می‌شود، یک بازی بزرگ معرفی کند. گفته شده این بازی یک نسخه جدید از توتال وار است و شاید Total War Saga: Troy نام داشته باشد.

شایعه معرفی این بازی از طریق ثبت یک علامت تجاری جدید در انگلیس منتشر شده است. سگا چند روز پیش علامت تجاری جدیدی به نام Total War Saga: Troy را ثبت کرد و به همین دلیل احتمال معرفی بازی جدیدی از سری توتال وار بسیار بالا است.

توتال وار ساگا جدید

سری ساگا از مجموعه توتال وار یک سری دنباله فرعی برای این مجموعه به‌حساب می‌آید که روی اتفاقات کوچک‌تر تاریخ تمرکز می‌کنند. گفته شده این بازی جدید از مجموعه ساگا در نمایشگاه گیمزکام قابل بازی خواهد بود.

بازی جدید سگا قرار است در رویداد بزرگی که در شب قبل از شروع نمایشگاه گیمزکام برپا می‌شود معرفی شود. در این رویداد، شرکت‌های زیادی حضور دارند و گفته شده که همه آن‌ها هم می‌خواهند بازی‌های جدیدی را نشان دهند. نمایشگاه گیمزکام در تاریخ ۲۹ مردادماه شروع می‌شود و تا دوم شهریورماه هم ادامه خواهد داشت.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید