آخرین بهمن و آخرین زمستان قرن را پشت سر می‌گذاریم. زمستانی که هنوز با کرونا درگیر هستیم! با این حال زندگی همه ما تغییر کرده و همه به زندگی با این بیماری عادت کردند. دنیای بازی‌ها اما تحت تاثیر این بیماری نبود و این هفته هم یکی از بهترین هفته‌ها در دنیای بازی‌های موبایل را شاهد بودیم. بازی‌های فوق‌العاده‌ای به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند و یکی دو مورد از بازی‌هایی که ماه‌ها منتظر آن‌ها بودیم هم منتشر شدند. این هفته بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن ماه را با هم مرور می‌کنیم و خوب است بدانید این هفته بازی‌های جذاب زیادی به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند که باید آن‌ها را امتحان کنید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۱

Magic: The Gathering Arena

بازی Magic: The Gathering Arena یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن است که در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) عرضه شده است و با این حال توجه عده زیادی را به خود جلب کرده است. این بازی شبیه‌ترین و نزدیک‌ترین بازی به Wizard of the Coast است که آن هم شاهکاری جذاب بود؛ یک بازی کارتی مبارزه‌ای که همه عاشقش بودند. کامنت‌ها و نظرات مردم نشان می‌دهد این بازی مشکلات اساسی دارد، اما ارزش بررسی و امتحان کردن را دارد.

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۲

Micetopia

بازی Micetopia در حال حاضر در سیستم‌عامل‌های دیگر وجود دارد و تا امروز نظرات خوبی دریافت کرده است. این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن است، یک بازی مترویدوانیاست که شخصیت اصلی آن یک موش است و به طور انکارناپذیری شایان ستایش است. این بازی طراحی پیکسلی دارد و در آن باید حیوانات کوچک دیگر را با شمشیر بکشید. این بازی کوتاه است، با این حال فکر می‌کنیم ارزشش را دارد که آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۳

Infinity Kingdom

جدیدترین بازی ساخته استودیوی بازی‌سازی Youzu یک بازی استراتژی کارتونی مبارزه‌ای چند نفره آنلاین است که در آن به عنوان یک لرد (ارباب) بازی می‌کنید که از پادشاهی خود در برابر آدمک‌های شیطانی محافظت می‌کند. این بازی اصیل است؟ نه واقعا! اما یک بازی استراتژی جذاب است که در فهرست بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن ماه یک نمونه خوب است و با گرافیک عالی و ارزش تولید بالا عرضه شده است. اگر به دنبال یک بازی استراتژی مبارزه‌ای چند نفره آنلاین رایگان هستید، این بازی انتخاب خوبی است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۴

Galaxy Genome

بازی Galaxy Genome یک بازی فضایی جاه‌طلبانه و جذاب است که توسط استودیوی بازی‌سازی SKVGames ساخته شده است. این بازی در خلا بین‌ستاره‌ای رخ می‌دهد و بشریت با تهدید وجود منبع ناشناخته‌ای روبرو هستند. در این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن است، شما یک خلبان توانمند و دلیر هستید، که کالاهای ممنوعه را تحویل می‌دهید، از قانون اجتناب می‌کنید و به طور کلی سعی می‌کنید زندگی عادی (پاک یا پر از گناهی) در اعماق فضا داشته باشید. ظاهرا بیش از دو میلیارد سیستم ستاره‌ای در فضا وجود دارد و بررسی‌های اولیه کاربران درباره این بازی عالی است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۵

Dragon Quest Tact

بعد از انتشار موفق این بازی در ژاپن، بازی Dragon Quest Tact ساخته استودیوی بازی‌سازی مشهور و محبوب Sqaure Enix در تمام جهان عرضه شده است و این هفته به عنوان یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن ماه می‌توانیم آن را معرفی کنیم. این بازی درباره دوستی، آموزش و مبارزه با تیمی از هیولاهاست که در فرانشیز بازی‌های Dragon Quest هستند. بررسی‌های اولیه این بازی نه خیلی خوب است و نه خیلی بد، اما نمی‌توان انکار کرد که این بازی یک گزینه زیبا و پر هیجان است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۶

Pink

انتشار بازی جدید «بارت بونته» که همه او را به خاطر بازی‌های رنگی‌اش می‌شناسیم، همیشه باعث خوشحالی است. این بار این توسعه‌دهنده رنگ صورتی را انتخاب کرده است. در این بازی هم ۵۰ مرحله وجود دارد که هر مرحله منطق و قوانین خودش را دارد و البته مثل تمام بازی‌های دیگر «بونته»، این منطق و قوانین هیچ‌گاه توضیح داده نشده است و شما را وادار می‌کند خودتان همه‌چیز را کشف کنید. نظرات و نقد و بررسی‌های کاربران مثل همیشه عالی است و همه عاشق این بازی شدند و یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن است که باید آن را امتحان کنید.

بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن - ۷

Stellar Hunter

شاید شما هم مثل من خیلی منتظر بازی‌های فضایی بودید و حالا این هفته دو بازی فضایی به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شده است. اگر یک بازی فضایی علمی تخیلی جذاب می‌خواهید، Stellar Hunter همان گزینه‌ای است که به دنبالش هستید؛ یک بازی نقش‌آفرینی با عناصر بازی‌های روگ‌لایک. این بازی یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم بهمن است که در آن به عنوان تنها بازمانده یک سانحه فضایی بازی می‌کنید و در هر مرحله باید از سیارات عجیب و غریب بازدید کنید، خدمه استخدام کنید و تصمیم‌گیری کنید. این بازی کمی شبیه Faster Than Light است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید