بالاخره یکی دیگر از شخصیت‌هایی که خیلی‌ها آن را دوست دارند، به‌زودی به مورتال کمبت جدید اضافه می‌شود. سازندگان بازی مورتال کمبت به تازگی تریلر معرفی شخصیت نایت ولف را منتشر کردند و مشخص شد که نایت ولف به مورتال کمبت 11 اضافه می‌شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده نایت ولف قرار است در تاریخ ۲۲ مردادماه در اختیار گیمرها قرار بگیرید. در گیم‌پلی منتشر شده از Night Wolf می‌توانید برخی از ضربه‌ها و فیتالیتی او را ببینید. همچنین مشخص می‌شود که دو روح گرگ و خرس هم او را همراهی می‌کنند. اکثر فن‌های کلاسیک این شخصیت که قبلا در مورتال کمبت 3 دیده بودیم، در این بازی هم دیده می‌شوند.

این شخصیت یک تبر هم به همراه دارد که به‌وسیله آن‌ها نه‌تنها ضربه‌های مرگ‌باری می‌زند، بلکه در فیتالیتی‌ هم از آن استفاده می‌کند. شخصیت نایت ولف بخشی از Season Pass بازی مورتال کمبت ۱۱ است که با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

نایت ولف به مورتال کمبت 11 اضافه شد

در Season Pass این بازی شخصیت‌های مختلفی وجود دارند که تا این لحظه شانگ سونگ و نایت ولف معرفی شده‌اند. چند وقت پیش سازندگان بازی تصویری هم از «سیندل» منتشر کرده بودند. در کنار سیندل دو قهرمان دیگر هم به بازی اضافه می‌شوند که هنوز چیزی از آن‌ها نمی‌دانیم. حتی مشخص نیست که سیندل کی معرفی می‌شود. شایعات می‌گویند که دو شخصیتی که قرار است به بازی اضافه شوند «اش» و «ترمیناتور» خواهند بود.


منبع: Polygon

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید