شرکت وان پلاس چند ماه پیش گوشی وان پلاس 7 پرو را با صفحه نمایش ۹۰ هرتز راهی بازار کرد. چند ماه بعد از آن هم این شرکت اعلام کرد که گوشی‌های آینده وان پلاس همگی با صفحه نمایش ۹۰ هرتز راهی بازار می‌شوند. این موضوع به این معنا بود که صفحه نمایش وان پلاس 8 پرو و وان پلاس 8 هم ۹۰ هرتز خواهند بود؛ اما اگر شایعات جدید حقیقت داشته باشند، صفحه نمایش وان پلاس 8 پرو ۱۲۰ هرتز خواهد بود. صفحه نمایشی که تجربه‌ای شگفت‌انگیز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

صفحه نمایش وان پلاس 8 پرو

یکی از فعالان حوزه موبایل در توییتر به این موضوع اشاره کرده که برای تبدیل شدن به یک «پرو» یا «حرفه‌» باید ۱۲۰ هرتز بود. در ابتدا خیلی‌ها فکر کردند که او به صفحه نمایشی که سامسونگ برای گوشی گلکسی اس 11 در نظر گرفته اشاره می‌کند. اما این فعال حوزه موبایل تایید کرد که به گوشی وان پلاس اشاره کرده است. پس این احتمال وجود دارد که صفحه نمایش وان پلاس 8 پرو ۱۲۰ هرتز باشد.

مطالب پیشنهادی

بیشتر بخوانید: صفحه نمایش 90 هرتز چیست؟ تفاوت آن با صفحه نمایش ۶۰ هرتز چیست؟

اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، وان پلاس 8 پرو اولین گوشی دنیا با چنین صفحه نمایشی خواهد بود. باید به این موضوع اشاره کنیم که هنوز چند ماه تا معرفی گوشی‌های وان پلاس 8 و وان پلاس 8 پلاس پرو زمان باقی مانده است و قطعا اطلاعات و شایعات بیشتری از این گوشی منتشر خواهد شد.

منبعGSM Arena
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید