در جریان مراسم بلیزکان 2019 بازی اورواچ 2 هم رسما معرفی شد. اورواچ 2 قرار است دنباله‌ای برای بازی‌ای باشد که هم‌اکنون ۵۰ میلیون بازیکن در سرتاسر دنیا دارد. با معرفی اورواچ 2 تریلر سینمایی این بازی هم منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

اورواچ 2 یک مود جدید به نام Push دارد که در تورنتو در جریان است. گفته شده مود Push هسته‌ اصلی این بازی خواهد بود و دو تیم سعی می‌کنند کنترل رباتی را به‌دست بگیرند که در مرکز بازی قرار گرفته است. بازیکنان وظیفه دارند که این ربات را به سمت پایگاه تیم حریف ببرند. هر تیمی که بتواند این کار را زودتر انجام دهد برنده بازی خواهد بود.

همچنین مشخص شد که اورواچ 2 بیش‌ازپیش دارای المان‌های داستانی خواهد بود. این بازی یک سناریوی PvE با مراحل داستانی خواهد داشت. این قسمت در شهر ریو در جریان خواهد بود. این مراحل به نام مراحل قهرمان شناخته می‌شوند.

مراحل قهرمان به‌صورتی طراحی شده‌اند که بتوان آن‌ها را بارها و بارها تکرار کرد. با پیشرفت در این سناریو، قدرت‌های مختلفی به‌دست خواهید آورد. می‌توانید با تکرار این مرحله‌ها لول خود را افزایش دهید و به آیتم‌های مختلفی برای شخصی‌سازی قهرمان‌ها دست پیدا کنید. تمام ۳۱ قهرمانی که در بازی اول وجود داشتند در بازی جدید هم دیده می‌شوند. بااین‌حال گفته شده که قهرمان‌های جدید هم به بازی اضافه خواهند شد.

از دیگر ویژگی‌های خوب این بازی این است که تمام پیشرفت‌ها و آیتم‌های ظاهری که در بازی اول به‌دست آورده‌اید به بازی دوم هم منتقل خواهد شد. درواقع هر کاری که در بازی اول انجام داده‌اید در بازی دوم به همراه شما خواهند بود. این ویژگی قطعا موردتوجه بسیاری از گیمرها قرار می‌گیرد. هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است و باید منتظر خبرهای بیشتر از این بازی باشیم.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید