مراسم بلیزکان چند روز دیگر برگزار می‌شود و احتمال می‌رود که در این مراسم بازی «اورواچ 2» هم معرفی شود. حالا شایعه شده که حالت PvE اورواچ 2 چیزی خواهد بود که می‌تواند نظر بازیکنان را به سمت خود جلب کند. بر اساس اطلاعات منتشرشده، به جز حالت PvE، یکسری ویژگی‌های جدیدتر هم به این بازی اضافه شده است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان «لوگوی جدید»، «نقشه‌های جدید» و «مودهای جدید» اشاره کرد.

حالت PvE اورواچ 2 در سناریوهای مختلف بازی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. مثلا بازی بخش داستانی هم خواهد داشت که از این قابلیت پشتیبانی می‌کند. گفته شده این حالت در مراسم بلیزکان 2019 در دسترس بازیکنان خواهد بود. حتی مشخص شده که لوگوی اورواچ 2 به یک لوگوی نارنجی کوچک تغییر پیدا کرده است. در ادامه اطلاعات لو رفته به این موضوع اشاره شده که حالت PvE در یک مرحله چهارنفره داستان محور به نمایش درمی‌آید.

درحالی‌که تمرکز مود جدید روی المان‌های داستان محور و داستان‌سرایی است، این مود جدید اولین تغییر اصلی بازی از سال ۲۰۱۵ به بعد به‌حساب می‌آید.


منبعEurogamer
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید