اولین سری از گوشی‌های گوگل پیکسل 4 از کارخانه بیرون آمدند و به‌دست صاحبانشان رسیدند. سفارش کاربرانی که این گوشی را در کانادا و استرالیا پیش‌خرید کرده بودند، از روز گذشته ارسال شد و کاربران ساکن آمریکا و تایوان هم از امروز گوشی‌هایشان را دریافت می‌کنند.

نکته جالب این خبر این است که برخی از کاربران، گوشی‌هایشان در بسته‌بندی‌های خیلی جالبی دریافت کرده‌اند. یکی از این افراد، تصویری از بسته بندی پیکسل 4 در توییتر منتشر کرده است که نشان می‌دهد گوگل آن را در جعبه یک کورن فلکس یا همان غلات صبحانه فرستاده است. جالب است بدانید که در این بسته بندی پیکسل 4 ، در کنار جعبه گوشی یک بسته کورن فلکس هم وجود دارد.

مطالب پیشنهادی

البته مزایای پیش‌خرید کردن پیکسل 4 به همین یک بسته غلات صبحانه ختم نمی‌شود؛ چراکه اگر روی این تصاویر زوم کنید، متوجه کارتی درون آن می‌شوید که گوگل کوپن خرید رایگان یک کروم بوک HP را هم برای این کاربر فرستاده است.

بیشتر بخوانید: قیمت پیکسل 4 در ایران چقدر است؟

کاربر دیگری هم گوشی خود را در بسته بندی یک پیتزای دومینو دریافت کرده است.

با توجه به این‌که گوگل از اندروید 10 به بعد دیگر از نام خوراکی‌ها در نسخه‌های این سیستم‌عامل استفاده نمی‌کند، کمی تعجب‌برانگیز است که گوشی جدیدش را در بسته بندی خوراکی برای کاربران ارسال می‌کند. نظر شما در مورد این نوع بسته بندی پیکسل 4 چیست؟


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید