شرکت گوگل در جریان مراسم «پیکسل» که شب گذشته برگزار شد، علاوه بر معرفی گوشی‌های پیکسل 4، از نسل جدید لپ‌تاپ‌های سری «پیکسل بوک» با نام «پیکسل بوک گو» (Pixelbook Go) رونمایی کرد. اگر تا به امروز قصد خرید پیکسل بوک داشته‌اید، ولی قیمت آن‌ها فراتر از بودجه‌تان بوده‌اند، احتمالا «پیکسل بوک گو» نظرتان را جلب خواهد کرد.

گوگل با معرفی سری «پیکسل بوک گو» سعی کرده است تا لپ‌تاپی کاملا به‌صرفه را وارد بازار کند. قیمت مدل پایه این دستگاه ۶۴۹ دلار است؛ ولی گوگل برای رسیدن به این قیمت، مجبور شده که بخشی از امکانات دستگاه را حذف کند. برای مثال، کیبورد اعلای لپ‌تاپ‌های قبلی را حذف کرده و کیبورد ارزان‌تر و جدیدی را با نام «Hush Keys» در آن قرار داده که ظاهرا تایپ کردن با کلیدهای آن نرم‌تر از کلیدهای معمولی است.

گوگل ادعا می‌کند که پیکسل بوک گو می‌تواند با یک بار شارژ کامل تا ۱۲ ساعت شارژدهی کند. بدنه لپ‌تاپ هم روکشی هاشورخورده دارد که در دست گرفتن و حمل‌ونقل آن را راحت‌تر می‌کند.

مدل پایه که ۶۴۹ دلار قیمت دارد از پردازنده Core m3 در کنار ۸ گیگابایت رم، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و نمایشگری Full HD استفاده می‌کند. البته اگر بخواهید مدلی اعلا بخرید می‌توانید هزینه خود را به ۱۳۹۹ دلار افزایش دهید و مدلی با پردازنده Core i7 در کنار ۱۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگایابت حافظه داخلی و نمایشگری 4K تهیه کنید. لپ‌تاپ گوگل پیکسل بوک گو را می‌توانید از همین امروز پیش‌خرید کنید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی این لپ‌تاپ را ببینید:


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید