پس‌زمینه و مکانی که بازی‌های ترسناک در آن‌ها ساخته شدند، معمولا وحشتناک و تاریک به نظر می‌رسند. بسیاری از آن‌ها از صفر طراحی شدند، اما تعدادی از آن‌ها از زندگی واقعی و مکان‌هایی الهام گرفته شدند که در جهان واقعی ما وجود دارند. در این مقاله مکان های واقعی در بازی های ترسناک را به شما معرفی می‌کنیم.

مکان های واقعی در بازی های ترسناک کدام‌ها هستند؟

مکان های واقعی در بازی های ترسناک - ۱

عمارت «هیمورو» (Himuro Mansion)

طرفداران بازی‌های ترسناک به خوبی این مکان را می‌شناسند. مکانی به نام عمارت «هیمورو» (Himuro Mansion) که در آن داستان‌ها و افسانه‌های ترسناک زیادی رخ داده است. این مکان در ژاپن قرار دارد، کشوری که به خاطر فیلم‌ها و داستان‌های ترسناک معروف است. بازی ترسناک Fatal Frame یکی از بازی‌هایی است که از این مکان به عنوان مکان های واقعی در بازی های ترسناک استفاده کرده است و Himuro Mansion به عنوان پس‌زمینه بازی انتخاب شده تا حس ترس و وحشت را از جهان واقعی به بازی و بعد به وجود شما منتقل کند.

بیشتر بخوانید: ترسناک ترین بازی های اندروید ؛ چقدر دل و جرات داری؟

تپه خاموش (Silent Hill)

یکی دیگر از مکان های واقعی در بازی های ترسناک ، «تپه خاموش» یا Silent Hill است که در بازی‌های ترسناک زیاد آن را دیده‌ایم. بسیاری از مردم معتقدند این مکان خیالی است، در حالی که عده زیادی فکر می‌کنند این مکان واقعی است. با این حال، موقعیت مکانی آن همیشه در حال تغییر است. بعضی اوقات، در ویرجینیای آمریکاست، بعضی مواقع در پنسیلوانیا. علاوه بر این، بسیاری از مردم معتقدند این مکان یک شهر قدیمی در آمریکاست و مربوط به دورانی است که هنوز اروپایی‌ها این قاره را کشف نکرده بودند.

علاوه بر این، مردم داستان‌های ترسناکی از «تپه خاموش» تعریف می‌کنند. مثلا یکی از داستان‌ها این است که دروازه‌ای به بهشت در این منطقه وجود دارد و زیر شهر قبرستانی است که هیچ‌کس از وجود آن با خبر نیست و یکی از مکان های واقعی در بازی های ترسناک است.

Chernobyl Town

این منطقه یکی از مکان های واقعی در بازی های ترسناک و یکی از خطرناک‌ترین موقعیت‌های مکانی روی زمین است. این شهر بعد از غم‌انگیزترین انفجار تاریخ در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که بزرگ‌ترین و وحشتناک‌ترین حادثه در تاریخ زندگی انسان هم هست، به طور کامل تخلیه شد و در حال حاضر سال‌هاست بدون سکنه باقی مانده است. نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل در سال ۱۹۸۶ منفجر شد و این شهر را به یک شهر مرده تبدیل کرد.

به خاطر وجود مقدار زیادی اشعه رادیواکتیو، هیچ‌کس اجازه ورود به این شهر را ندارد. به همین دلیل چرنوبیل یکی از پر رمز و رازترین شهرهای روسیه به حساب می‌آید که برای ساخت بسیاری از بازی‌ها مثل Call of Duty یا مجموعه بازی‌های Stalker از آن استفاده شده است و یکی از مکان های واقعی در بازی های ترسناک است.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید