کنسول پلی استیشن 5 سال آینده راهی بازار می‌شود و تا این لحظه اطلاعات مختلفی از آن به بیرون درز کرده است. در جدیدترین خبرها به این موضوع اشاره شده که SSD سامسونگ روی پلی استیشن 5 قرار خواهد گرفت تا بازی‌های سریع‌تر اجرا شوند.

اطلاعات جدید از سامسونگ به بیرون درز کرده است. شرکت سامسونگ در حال ساخت سری جدیدی از حافظه‌های NVMe SSD برای نسل جدید کنسول‌های بازی است که سال آینده راهی بازار می‌شوند. البته مشخص نشده که حافظه SSD سامسونگ روی پلی استیشن 5 قرار می‌گیرد یا خیر. حتی احتمال دارد SSD سامسونگ روی هر دو کنسول مایکروسافت و سونی هم قرار بگیرد.

SSD سامسونگ

گفته شده حافظه‌های سامسونگ به شکل خاص برای اجرای بازی‌ها ساخته شده است. حافظه‌ای که مدت زمان لودینگ بازی‌ها را کم می‌کند و حتی کنسول هم سریع‌تر روشن و اماده به کار می‌شود. گفته شده کنسول در مدت زمان نزدیک به ۳۰ ثانیه آماده به کار خواهد بود.

چند روز پیش هم اطلاعات از کنترلر پلی استیشن 5 به بیرون درز کرده بود. گفته شده این کنسول از پردازنده AMD بهره می‌برد و می‌تواند تصاویری با کیفیت 8K پخش کند. این کنسول از هدست واقعیت مجازی هم پشتیبانی می‌کند.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید