در قسمت جدید برنامه State of Play سونی قصد دارد تریلر جدید The Last of Us 2 را منتشر کند. سونی اعلام کرد تریلر جدید The Last of US 2 در تاریخ دوم مهرماه یا ۲۴ سپتامر منتشر خواهد شد.

سونی اعلام کرد که علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ دوم مهرماه ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت ایران، تریلر جدید The Last of Us 2 را مشاهده کنند. مشخص شده که قسمت جدید State of Play نزدیک به ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. گفته شده در این قسمت بازی‌های جدیدی معرفی می‌شود و مضامین جدیدی برای بازی‌های پلی‌استیشن به نمایش درمی‌آید. البته سونی اعلام کرد که هیچ چیز درباره نسل بعدی بازی‌ها و کنسول این شرکت در این قسمت به نمایش در نمی‌آید.

سونی به این موضوع اشاره کرده که قسمت جدید State of Play و تریلر جدید The Last of Us 2 در توییچ، توییتر، یوتیوب و فیسبوک به نمایش در می‌آید. این سومین قسمت از برنامه State of Play است. اولین قسمت آن در ماه می پخش شد. از آنجایی که سونی در نمایشگاه E3 2019 حضور نداشت، انتظار داریم که در این قسمت از State of Play با اتفاقات هیجان‌انگیزی روبه‌رو شویم.

مدت زمان زیادی است که خبری از بازی‌های جدید سونی نشنیده‌ایم. این شرکت در کنار The Last of Us 2 بازی Ghost of Tsushima را هم در دست ساخت دارد. خیلی‌ها دوست دارند از این دو بازی اطلاعات جدیدی کسب کنند. سونی چند وقت پیش هم استودیوی اینسامنیاک گیمز را خرید که هم اکنون روی یک بازی واقعیت مجازی به نام Stormland کار می‌کند. استودیوی ناتی داگ، تیزر زیر را به مناسبت تریلر جدید The Last of Us 2 منتشر کرده است.


منبعPolygon
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید