بازی های Quantic Dream از همان روز اول برای همه پلتفرم‌های بازی منتشر می‌شوند و انحصاری نخواهند بود. «دیوید کیج» رییس استودیوی بازی‌سازی Quantic Dream به این موضوع اشاره کرد که:

بازی های Quantic Dream دیگر انحصاری نیستند و این شرکت دیگر برای هیچ پلتفرمی بازی انحصاری تولید نمی‌کند. شاید قرار داد انحصاری تنها برای یکسری آیتم‌های خاص باشد. از این به بعد تمام بازی‌های این شرکت در روز اول برای همه پلتفرم‌های منتشر خواهد شد.

بازی های Quantic Dream و دیوید کیج

از جمله بازی‌های Quantic Dream می‌توانیم به بازی‌هایی مانند Heavy Rain، Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human اشاره کنیم. این بازی‌ها یک زمانی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ساخته شده بودند، اما به‌وسیله فروشگاه اپیک استور برای کامپیوترهای شخصی هم منتشر می‌شوند. کیج به این موضوع اشاره کرد که این استودیوی بازی‌سازی به‌جای اینکه تنها برای پلی‌استیشن بازی تولید کند، قصد دارد برای همه کنسول‌ها بازی بسازد. او گفت:

ما ۱۲ سال برای پلی استیشن بازی ساختیم. الان زمان این فرارسیده پول خودمان را برای خودمان خرج کنیم. ساخت بازی برای پلتفرم‌های مختلف باعث می‌شود که ما بازیکنان بیشتری داشته باشیم.

در دی‌ماه سال گذشته بود که مشخص شد استودیوی Quantic Dream به‌صورت مستقل کار خواهد کرد و قصد دارد بازی‌های جدیدش را به‌تنهایی منتشر کند. این استودیوی هم‌اکنون در حال توسعه بازی‌های قبلی خود برای کامپیوترهای شخصی است.

هنوز اطلاعات بیشتری از پروژه جدید استودیوی Quantic Dream منتشر نشده و نمی‌دانیم که این بازی کی و برای چه پلتفرم‌هایی راهی بازار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید