بر اساس گزارش منتشرشده از طرف سازمان SuperData، در ماه ژوئن شاهد کاهش فروش فیزیکی بازی‌ها و افزایش فروش دیجیتالی بازی‌های ویدیویی بودیم. معروف ترین بازی عرضه شده در ماه ژوئن «کرش تیم ریسینگ» است فروش دیجیتالی آن ۵۵۲ هزار نسخه بوده است. در حقیقت فروش این بازی از فروش هر بازی رانندگی دیگری در ماه ژوئن بیشتر بوده است. البته در این ماه شاهد این بودیم که بازی Rainbow Six Siege رکورد جدیدی را از خود ثبت کرد.

بازی Rainbow Six Siege رکورد خوبی در ثبت بازیکنان جدید به‌دست آورد. عنوان Rainbow Six Siege رکورد خوبی هم در کسب درآمد از خود ثبت کرد. این بازی در ماه ژوئن ۳۶٫۸ میلیون دلار درآمد برای یوبی‌سافت به همراه داشت. افزایش درآمد این بازی در مقایسه با ماه می ۵۰ درصد بیشتر شده و در مقایسه با سال گذشته هم ۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

مطالب پیشنهادی

بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که درآمد بازی Overwatch از زمانی که راهی بازار شده تا امروز یک میلیارد دلار بوده است. بازی Overwatch نزدیک به ۲ سال پیش راهی بازار شد. در ادامه می‌توانید لیست پردرآمدترین بازی‌ها روی پلتفرم‌های مختلف در ماه ژوئن را ببینید.

 رکورد بازی Rainbow Six Siege

منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید