شرکت راک استار تریلر زمان عرضه Red Dead Redemption 2 برای کامپیوترهای شخصی را منتشر کرد. تریلر زمان عرضه Red Dead Redemption 2 برای کامپیوترهای شخصی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد نسخه PC اشاره می‌کند. نسخه کامپیوترهای شخصی با ویژگی‌های گرافیکی بهتر در مقایسه با کنسول‌ها راهی بازار می‌شود. راک‌استار اعلام کرده که نسخه کامپیوتر دیگر محدودیت‌های نسخه کنسولی را ندارد؛ به همین دلیل توانسته است جزییات بیشتری را روی بازی قرار دهد. جزییاتی که شامل سایه‌های بهتر، عمق میدان شگفت‌انگیزتر و نور پردازی‌های عالی می‌شود. همچنین بافت‌های جدیدی برای گیاهان در نظر گرفته شده است.

راک‌استار اعلام کرده که مضامین بیشتری هم به بخش داستانی بازی اضافه شده است. تریلر زمان عرضه Red Dead Redemption 2 با کیفیت 4K و سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه منتشر شده است. کیفیتی که می‌تواند نهایت جزییات بازی را به شما نشان دهد. نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی دو روز دیگر رسما راهی بازار می‌شود. این بازی سال گذشته برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ راهی بازار شده بود. در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه Red Dead Redemption 2 برای کامپیوترهای شخصی را مشاهده کنید:

در ادامه تصاویری هم از نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی را ببینید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید