پس از اینکه تصویری از ریمیک Resident Evil 3 در داده‌های پلی‌استیشن استور لو رفت، همه منتظر معرفی رسمی بازی توسط کپکام بودند. ابتدا گمانه‌زنی‌ها به‌سوی مراسم TGA 2019 رفت اما بعد از اینکه جف کیلی اعلام کرد این اثر در مراسم معرفی نخواهد شد، فکر طرفداران به‌سوی رویدادهای دیگری جلب شد. وقتی سونی اعلام کرد قرار است آخرین State of Play سال 2019 را پخش کند، بسیاری به معرفی رسمی رزیدنت ایول 3 امید بستند. امری که مطابق با خواسته‌ی طرفداران، انجام شد.

امروز در جریان رویداد زنده سونی، بازی Resident Evil 3 توسط تریلری جالب معرفی شد. تریلری که در آن بخش‌هایی از بازی، چهره شخصیت‌های اصلی از جمله جیل ولنتاین و کارلوس اولیویرا نمایش داده شد و البته با پایانی جالب به اتمام رسید که در آن نگاهی سریع نمسیس انداخت که به نظر می‌رسد مثل همیشه ترسناک و به‌یادماندنی است. ظاهر بازی و پیشرفت گرافیکی آن شباهت زیادی به Resident Evil 2 دارد. بخشی از تریلر در نمای اول شخص نشان داده شد که البته بعید به‌نظر می‌رسد در بازی اصلی هم بخش‌هایی اینگونه باشد و احتمالاً صرفاً برای ایجاد سورپرایز در تریلر این کار انجام شده است.

Resident Evil 3

نکته‌ی جالب اینجاست که بازی چند نفره‌ی رزیدنت ایول که چندی پیش تحت نام Project Resistance معرفی شد، به عنوان بخشی از ریمیک رزیدنت ایول 3 عرضه می‌شود و برای خریداران Resident Evil 3 رایگان خواهد بود. هرچند دلیل اصلی اشتیاق همه، برای بخش تک‌نفره و خود بازی رزیدنت ایول 3 است اما تجربه‌‌ی بخش چند نفره‌ی جدید و مرتبط با این سری، خالی از لطف نیست.

یکی از بهترین خبرها و نکات هنگام معرفی Resident Evil 3، تاریخ انتشار آن بود. جای خوشحالی دارد که طرفداران نیاز نیست مدت زیادی منتظر عرضه بازی بمانند و می‌توانند آن را در تاریخ 3 آوریل 2020 (15 فروردین 1399) بر روی پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. نظر شما در مورد معرفی رسمی این بازی چیست؟ به نظر شما آیا کپکام با این بازی می‌تواند موفقیتی را که با Resident Evil 3 کسب کرد، دوباره تکرار کند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید