اگر این روزها اخبار بازی‌های ویدیویی را دنبال کرده باشید، به‌احتمال زیاد شایعه‌ها و گزارش‌های فراوانی درباره احتمال معرفی ریمیک Resident Evil 3 رزیدنت ایول 3 توسط کپکام شنیده‌اید. حال تقریبا از معرفی این عنوان در تاریخی نزدیک مطمئن شده‌ایم. تصویر جدیدی که از بازی منتشر شده همان چیزی است که طرفداران این نسخه مدت‌ها منتظر آن بودند.

امروز در سایت Gamstat منتشر شده که ما را از معرفی رزیدنت ایول 3 مطمئن می‌کند. Gamstat سایتی است که محتوای جدید پلی‌استیشن استور را ردیابی می‌کند. به‌تازگی این سایت تصویر کاور ریمیک بازی رزیدنت ایول 3 را منتشر کرده که دقیقاً مشابه کاور نسخه ریمیک رزیدنت ایول 2 است. علاوه بر جیل ولنتاین، شخصیت اصلی بازی، و همینطور کارلوس الیوریا، عکسی از یکی از نمادین‌ترین موجودات کل سری و این نسخه یعنی نمسیس در این تصویر مشاهده می‌شوند. علاوه بر تصویر Resident Evil 3، یک تصویر دیگر هم در استور ژاپنی پلی‌استیشن منتشر شده که با عنوان “Z Edition” نام‌گذاری شده است که به‌نظر می رسد یکی از نسخه‌های ویژه‌ی بازی باشد. شما می‌توانید سه کاوری که در سرورهای سونی دیده شده را در پایین مشاهده کنید.

کپکام تا به این لحظه واکنشی نسبت به این موضوع انجام نداده و به‌صورت رسمی آن را اعلام نکرده است اما با توجه به شایعات و جزییات فراوانی که تاکنون لو رفته و همینطور موفقیت بسیار خوب Resident Evil 2 تقریباً می‌توانیم بگوییم شکی وجود ندارد که این بازی واقعاً وجود خواهد داشت و احتمالاً به‌زودی توسط کپکام معرفی خواهد شد.

اکنون تنها سوالی که به ذهن می‌آید این است که Resident Evil 3 قرار است در چه تاریخی و در چه مراسمی معرفی شود؟ اگر بخواهیم ساده‌ترین و احتمالاً نزدیک‌ترین حدس را بزنیم مراسم The Game Awards 2019 یکی از بهترین گزینه‌های ممکن است. رویکرد این چند سال اخیر جف کیلی در TGA این امید را به ما می‌دهد که منتظر معرفی بازی باشیم. البته احتمال دیگری هم وجود دارد که سونی بازی را در مراسمی رونمایی کند. نظر شما در مورد معرفی رزیدنت ایول 3 و تصویر منتشر شده از آن چیست؟ آیا طراحی جدید چهره جیل ولنتاین یا حتی طراحی نمسیس برایتان راضی‌کننده بوده است؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید