به نظر می‌رسد که شرکت کپکام روی بازسازی رزیدنت اویل 3 کار می‌کند. شایعات منتشر شده می‌گویند که بازسازی رزیدنت اویل 3 در سال ۲۰۲۰ راهی بازار خواهد شد.

شایعه بازسازی رزیدنت اویل 3 در حالی منتشر می‌شود که شرکت کپکام سال ۲۰۱۹ نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 را راهی بازار کرد که با استقبال خوب بازیکنان مواجه شد. این شرکت اعلام کرده بود که اگر استقبال از بازسازی رزیدنت اویل 2 خوب باشد، نسخه سوم را هم بازسازی خواهد کرد.  هنوز اطلاعات بیشتری درباره بازسازی رزیدنت اویل 3 منتشر نشده، اما به احتمال زیاد ساختار بازی تغییر خواهد کرد و به بازی‌های مدرن نزدیک‌تر خواهد شد. این احتمال وجود دارد که کپکام بازسازی رزیدنت اویل 3 را در مراسم The Game Awards امسال معرفی کند.

بازسازی رزیدنت اویل 3

بازسازی این بازی قطعا برای بسیاری از علاقه‌مندان جذاب و هیجان انگیز خواهد بود. نسخه‌های کلاسیک این مجموعه بازی‌ها طرفداران بسیار زیادی دارند و عرضه بازسازی نسخه سوم هم می‌تواند خیلی‌‌ها را خوشحال کند. لازم به ذکر است که شایعه ساخت نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 3 توسط یک کانال یوتیوب منتشر شده است. این کانال یوتیوب قبلا اعلام کرده بود که جرج آر. آر مارتین نویسنده کتاب‌های ترانه آتش و یخ در ساخت بازی Elden Ring نقش دارد. پس به نظر می‌رسد که شایعه جدید هم به واقعیت نزدیک باشد. گرچه که انتظار داشتیم این اتفاق  واقعا رخ بدهد.

مراسم The Game Awards چند هفته دیگر رسما برگزار می‌شود. در این مراسم بازی‌های جدیدی معرفی خواهند شد و بهترین بازی سال ۲۰۱۹ هم انتخاب می‌شود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید