اگر متولد دهه شصت به قبل باشید، دستگاه بازی Aqua Play را به خوبی یادتان هست. دستگاهی که در آن با استفاده از دکمه‌های متصل به یک پمپ هوا حلقه‌هایی را به سمت میله‌ای در مرکز یا دو میله در کنار هدایت و آن‌ها را جمع می‌کردید. بازی رینگ مانیا ، یکی از بازی‌های ایرانی اندروید و بازسازی همان بازی نوستالژیک و سرگرم‌کننده نسل گذشته و تجربه هیجان‌انگیزی برای گیمرهای جدید و قدیم است. در این مقاله به معرفی بازی رینگ مانیا می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

گیم‌پلی بازی رینگ مانیا

بازی رینگ مانیا مراحل متعدد و متنوعی دارد و علاوه بر تغییر محیط‌های بازی، گیمر را با چالش‌های سرگرم‌کننده متنوعی مواجه می‌کند. چالش‌هایی که در بازی رینگ مانیا ممکن است با آن‌ها روبرو شوید حفره‌های عمیق کف دریا، حلقه‌های سیاه، لوله‌های پمپ مزاحم، سیاه‌چاله‌های مکنده، بمب‌ها و موانع دیگر است و باعث می‌شود گیمر هر مرحله با چالش جدیدی روبرو شود و بازی رینگ مانیا روند یکسان و خسته‌کننده‌ای نداشته باشد.

برای اینکه بتوانید با این چالش‌ها مقابله کنید، قدرت‌ها و توانایی‌هایی وجود دارد که می‌توانند به شما کمک کنند از این موانع با موفقیت عبور کنید. در بازی، قدرت‌ها بعد از پشت سر گذاشتن مراحل خاصی فعال می‌شوند و در استور یا فروشگاه بازی می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

توقف زمان، حرکت دادن حلقه‌ها با انگشت‌ها، ثابت نگه‌داشتن حلقه‌های سیاه، بزرگ شدن حلقه‌هایی که توسط سیاه‌چاله‌ها مکیده شده‌اند و متوقف کردن پمپ‌های مزاحم، از جمله کارهایی است که برای بالا بردن امتیاز خود در بازی می‌توانید در طول مراحل مختلف از آن‌ها استفاده کنید.

بازی رینگ مانیا - 1

برای اینکه قدرت‌های گفته شده را دریافت کنید باید سکه داشته باشید. سکه‌ها با گذراندن مراحل بازی به دست می‌آیند. همچنین علاوه بر سکه‌هایی که بعد از هر بازی دریافت می‌کنید، روزانه و با اجرای بازی هم سکه دریافت می‌کنید.

نحوه امتیاز گرفتن در بازی رینگ مانیا

مثل تمام بازی‌های دیگر، نحوه بازی شما برد و باخت یا امتیاز شما را تعیین می‌کند. هر چه سریع‌تر و در مدت زمان کمتری حلقه‌ها را جمع‌آوری کنید، امتیاز، سکه و ستاره بیشتری به شما داده می‌شود و راحت‌تر می‌توانید قدرت‌های مورد نیاز را خریداری کنید و بازی را به اتمام برسانید.

ویژگی‌های گرافیکی بازی رینگ مانیا

بازی رینگ مانیا یکی از گرافیک‌های زیبا و جذاب را در میان بازی‌های ایرانی دارد. برای تداعی حس نوستالژیک بازی، حرکت حلقه‌ها در آب بسیار زیبا و آرام‌بخش طراحی و اجرا شده و مثل دستگاه Aqua Play حس واقعی قرار گرفتن در آب را به کاربر می‌دهد.

با گذشتن از مراحل مختلف و کسب امتیازات بیشتر، بازی هم سخت‌تر می‌شود و بسیار هوشمندانه کاربر را به چالش می‌کشد و او را به ادامه بازی تحریک می‌کند.

بازی رینگ مانیا - 2

بازی رینگ مانیا ؛ بهترین بازی کژوال ساخت ایران

بازی رینگ مانیا تندیس بهترین بازی کژوال ایرانی را در پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران دریافت کرد و کاندید بهترین بازی موبایل سال هم شد. بازی رینگ مانیا در حال حاضر با 50 مرحله در مارکت‌های ایرانی دانلود بازی و به صورت کاملا رایگان در دسترس است و بعد از آپدیت‌های جدید، مراحل دیگری هم به آن اضافه خواهد شد و در اپ استور اپل، گوگل پلی و بازیک هم قرار خواهد گرفت.

در نهایت باید گفت بازی رینگ مانیا توسط شرکت نووا گیمز و در خرداد ماه سال 1395 منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید