استودیوی Riot Games از «پروژه ای» (Project A) رونمایی کرد. این بازی اولین عنوان استودیوی Riot Games خارج از دنیای League of Legends است. پروژه ای یک بازی اکشن اول-شخص آنلاین است که توسط تیم دیگری از استودیوی Riot Games ساخته شده است. پروژه ای به شکل جالبی با بازی League of Legends در ارتباط است.

جزییات بازی کمی ترسناک است و شاید بازی آن چیزی نباشد که شما انتظارش را داشتید. سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند این بازی دو مشکل بزرگ بازی‌های آنلاین را از بین برده است: یکی تأخیر و دیگری تقلب. سازندگان روی تکنولوژی جدیدی کار کرده‌اند که می‌تواند این دو مشکل را از بین ببرد. حتی آن‌ها اعلام کردند که روش‌های مبارزه با تقلب را در اولویت قرار داده بودند و کارهای زیادی انجام داده‌اند که مسابقه‌ها عادلانه برگزار شود.

بازی پروژه ای در مراحل اول توسعه قرار دارد و به همین دلیل بازی از الان به بعد در سکوت خبری دنبال می‌شود. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که بازی شبیه به بازی Overwatch باشد. استودیوی Riot Games درباره تاریخ عرضه این بازی و پلتفرم‌های آن هم صحبت نکرده است.


منبعPC Gamer
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید