امروز راک استار اشاره به جی تی ای 6 داشت. راک استار در اشاره به جی تی ای 6 گفت که آن‌ها در حال ساخت یک بازی شخصیت محور Open-World برای نسل بعد کنسول‌های بازی هستند.

راک استار در لیست‌های کاری قبلی خود اشاره به جی تی ای 6 داشت و اکنون مشخص شده که این شرکت واقعا روی بازی جدید خود کار می‌کند. این شرکت چند ماه پیش به دنبال یک طراح محیط برای یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های Open-World صنعت بازی‌های ویدیویی بود. در لیست کاری جدید این شرکت به یک طراح انیمیشن اشاره شده است. فردی که بتواند روی سیستم پیچیده انیمیشن‌های یک بازی Open-World بسیار بزرگ کار کند. حتی مشخص شده که این لیست کاری مربوط به استودیوی بازی‌سازی Rockstar North می‌شود. استودیویی که آن را به واسطه ساخت قسمت‌های مختلف GTA می‌شناسیم.

اشاره به جی تی ای 6

این احتمال وجود دارد که جی تی ای 6 واقعا برای نسل بعدی کنسول‌های بازی راهی بازار شود. دو کنسول پروژه اسکارلت و پلی استیشن 5 در تعطیلات سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شوند. در لیست کاری راک‌استار گفته شده که این بازی برای نسل بعد کنسول‌های بازی راهی بازار می‌شود.

منبعDexerto
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید